Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
 

Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru programı ATV ekranlarında izleyicilerin karşısına çıkmaktadır. 2020 yayın hayatında da beğeniyle takip edilen Nihat Hatipoğlu, İslamiyet’in doğru anlaşılması için her programda çeşitli konuları ele alırken izleyicilerden gelen soruları da yanıtlayarak programın gidişatını şekillendirmektedir. Uzun yıllardır beğeniyle takip edilen Hatipoğlu, her hafta ekran karşısına çıkmaktadır. Nihat Hatipoğlu Programı müşteri hizmetleri, yayına katılmak ve yayın sırasında yaşanan olaylar hakkındaki görüşlerini ifade etmek isteyen kişiler için çalışmalarını sürdürmektedir.

Nihat Hatipoğlu Programı Müşteri Temsilcisi

Nihat Hatipoğlu programı müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmamaktadır. Milyonlarca kişi tarafından izlendiği telefon ile yapılacak görüşmeler yoğunluk yaratmaktadır. Nihat Hatipoğlu programının yayın hakları ATV kanalında bulunmaktadır. ATV izleyici temsilcisi seçeneğini kullanarak görüşlerinizi ifade edebilirsiniz.

Nihat Hatipoğlu izleyici temsilcisine yayın içerisinde yaşanabilecek hata, yanlışlık veya yanılgıları bildirebileceğiniz gibi olumlu veya olumsuz tüm görüşlerinizi ifade edebilirsiniz. İzleyicilerin yayın hakkındaki görüşleri, programda iyileştirmeler yapılmasına ve varsa problemlerin çözülmesine yardımcı olmaktadır. Görüşlerinizi soru, öneri ve şikayet başlıkları adı altında kaydedebilirsiniz.

ATV izleyici temsilcisine ulaşmak için ATV internet sitesine giriş yapınız. Sayfanın en alt kısmında “İzleyici Temsilcisi” seçeneğine tıklayınız. Bu alanda karşınıza çıkan form “İzleyici Temsilcisi Formudur.” Kişisel bilgilerinizi, iletişim bilgilerinizi, mesaj konunuzu, yayın gününü, yayın saatini ve mesajınızı ekleyerek formu yetkililere gönderebilirsiniz. Nihat Hatipoğlu müşteri hizmetleri tarafından yapılacak incelemenin ardından tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Nihat Hatipoğlu ATV Programı

Nihat Hatipoğlu ATV kanalında uzun yıllardır program yapmaktadır. İslamiyet’i doğru anlatmak ve izleyicilerin aklındaki sorulara yanıt olmak için çeşitli yorumlamalar yapmaktadır. Kişilerin iç huzura ermesi için akıllarına takılan sorulara yanıt bulmaları gerekmektedir. Nihat Hatipoğlu bu noktada yardımcı olan bir isimdir.

Nihat Hatipoğlu ATV kanalında birçok programda yer almaktadır. Nihat Hatipoğlu Sorularınızı Cevaplıyor, Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru, Nihat Hatipoğlu ile Kur’an ve Sünnet programları ATV ekranlarında izleyicilerin karşısına çıkmaktadır. Haftanın belirli günlerinde ve farklı saatlerde yayınlanan bu programları takip ederek aklınızdaki soruları yöneltebilirsiniz. Nihat Hatipoğlu programı müşteri hizmetleri, aklınızdaki sorulara yanıt bulmak ve program hakkındaki görüşlerinizi ifade etmeniz için çalışmalarını sürdürmektedir.

Cevapla