Netflix Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
 

Netflix Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Netflix Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Amerika merkezli olarak 1997 yılında kurulan Netflix, bir eğlence şirketidir. Dünya çapında faaliyetlerine devam eden, Netflix; dünyanın en büyük eğlence şirketleri arasında yerini almıştır. Netflix uzun yıllardır DVD dağıtımcılığı, internet üzerinden canlı yayın aktarımı gibi hizmetler vermiştir. Netflix, 2013 yılından bu yana internet üzerinden çevrimiçi film ve dizi yayıncılığına başlamıştır.

Dünya çapında en çok abonesi bulunan medya şirketi olma niteliğini taşıyan Netflix’in toplamda 103,95 milyon abonesi bulunmaktadır. Netflix aboneliği satın almanız durumunda sadece Netflix’te bulunan içeriklerin sahibi olabilir, güncel en yeni film ve dizileri anında izleyebilir, geçmişte kalan dizi ve filmleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Geniş kullanım kolaylığı, bol içeriği, çok uygun fiyatları, çok kaliteli yayın kalitesi ile Netflix, vazgeçilmez bir medya şirketleri arasında yerini almıştır.

Netflix’in herhangi bir müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası maalesef bulunmamaktadır.

Yukarıda belirttiğimiz gibi Netflix’in herhangi bir Netflix çağrı merkezi iletişim numarası gibi bir numarası bulunmamaktadır. Ancak aşağıda verdiğimiz Netflix İletişim Formu bağlantısı aracılığıyla veya Netflix hesabınıza giriş yaptıktan sonra yardım bölümünde görebileceğiniz Canlı Destek bölümü aracılığıyla Netflix’e ulaşabilir, teknik sorunlarınızı, ödeme problemlerinizi bildirebilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi Netflix’e bildirebilirsiniz.

Netflix İletişim Formu

Bir Cevap - YORUM YAZIN

Cevapla