Amerika merkezli olarak 1997 yılında kurulan Netflix, bir eğlence şirketidir. Dünya çapında faaliyetlerine devam eden, Netflix; dünyanın en büyük eğlence şirketleri arasında yerini almıştır.

Netflix uzun yıllardır DVD dağıtımcılığı, internet üzerinden canlı yayın aktarımı gibi hizmetler vermiştir. Netflix, 2013 yılından bu yana internet üzerinden çevrimiçi film ve dizi yayıncılığına başlamıştır. Dünya çapında en çok abonesi bulunan medya şirketi olma niteliğini taşıyan Netflix’in toplamda 103,95 milyon abonesi bulunmaktadır.

Netflix aboneliği satın almanız durumunda sadece Netflix’te bulunan içeriklerin sahibi olabilir, güncel en yeni film ve dizileri anında izleyebilir, geçmişte kalan dizi ve filmleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Geniş kullanım kolaylığı, bol içeriği, çok uygun fiyatları, çok kaliteli yayın kalitesi ile Netflix, vazgeçilmez bir medya şirketleri arasında yerini almıştır.

Netflix Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0850-390-7444 

Yukarıda belirttiğimiz Telefon Numarası ile Netflix çağrı merkezi iletişim numarası ile kolaylıkla işlem yapabilirsiniz.

Ayrıca aşağıda verdiğimiz Netflix İletişim Formu bağlantısı aracılığıyla veya Netflix hesabınıza giriş yaptıktan sonra yardım bölümünde görebileceğiniz Canlı Destek bölümü aracılığıyla Netflix’e ulaşabilir, teknik sorunlarınızı, ödeme problemlerinizi bildirebilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi Netflix’e bildirebilirsiniz.

Netflix İletişim Formu

Netflix firmasının iletişim formu ve yukarı belirtmiş olduğumuz telefon numarası üzerinden sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Ayrıca Netflix sitesine giriş yaptıktan sonra canlı destek, iletişim formu veya telefon numarası ile kolaylıkla müşteri hizmetlerine ulaşabilir ve hizmetiniz için yardım alabilirsiniz.