N11 Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası | Müşteri Temsilcisi
 

N11 Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

N11 Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

N11.com, 2013 yılında Doğuş Planet şirketi bünyesinde kurulmuş, Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformlarından birisi olarak yer almaktadır. N11.com’un, GittiGidiyor ile benzer nitelikte satış politikası vardır. N11 direkt olarak kullanıcılara kendi ürününü satmaz, N11.com’a üye olan kullanıcılar ilanlarını yayınlar veya dükkanları aracılığıyla ürünlerini satışa çıkarırlar.

Hayatımızın her alanından ürünleri kolayca bulabileceğiniz N11’in ürün yelpazesi oldukça geniştir. Genel olarak N11’daki ürün gruplarından bahsedecek olursak şu şekildedir; Giyim & Ayakkabı, Elektronik, Ev & Yaşam, Anne & Bebek, Kozmetik & Kişisel Bakım, Mücevher & Saat, Spor & Outdoor, Kitap, Müzik, Film, Oyun, Tatil & Eğlence, Otomotiv & Motosiklet.

Ülkemiz üzerinde günde binlerce kişi N11 üzerinden alışveriş yapmaktadır. N11 üzerinde milyonlarca ürün, milyonlarca üye ve on binlerce dükkan bulunmaktadır. Bu kadar ticaretin yoğun olduğu bir yerde bir takım sorunların çıkması oldukça doğaldır. N11 bu sorunların üstesinden gelmek, site üzerinden alışveriş yapan müşterlerine yardımcı olmak için bir N11 çağrı merkezi iletişim telefon numarası yayınlamıştır.

N11 Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0850 333 0011

N11 Adresi
Adres: Doğuş Planet Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri A.Ş.
Reşitpaşa Mah. Katar Cad. No:4 İTÜ Teknokent ARI 3 İçkapı no: 803 – 902 Sarıyer / İstanbul

Yukarıda belirtmiş olduğumuz numarayı arayarak N11 müşteri temsilcisine hızlıca bağlanabilir; N11’den satın almış olduğunuz ürünün durumunu öğrenebilir, ödeme esnasında yaşadığınız problemi bildirebilir, iade ve değişim sorularınızı N11 yetkililerine bildirebilirsiniz. Ayrıca N11.com hakkında olan istek, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Arama Terimleri: n11 iletişim bilgileri, n11 telefon no, n11 irtibat tel, n11 canlı destek, n11 çağrı merkezi, n11 şikayet hattı

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
N11 çağrı merkezi telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin iletişim bilgilerine, verdiğimiz N11.com irtibat no ile ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star
İlginizi çekebilir :  Jack & Jones Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

3 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla