Mutlu Akü’nün bağlı bulunduğu şirket Mutlu Anonim Şirketi’dir. Şirket çalışmalarına 1948 yılında başlayarak özellikle ticaret alanında faaliyet göstermiştir. Daha sonra 1955 yılından itibaren akümülatör üretimi çalışmalarına başlamış ve ürün kataloğunu bu yönde şekillendirmiştir. Sektöre yaptığı yatırım ve çalışmaların karşılığını satış hacminin artması ile alan Mutlu Akü, bu alanda sektörün güçlü markalarından bir tanesidir. Mutlu Akü müşteri hizmetleri, satış öncesindeki bilgilendirme hizmetine ek olarak satış sonrasında da destek hizmetini sunmaktadır.

Mutlu Akü Müşteri Temsilcisi

Mutlu Akü müşteri hizmetleri 0216 581 62 00 ve 0850 80 80 258 (0850 80 80 AKÜ) numaralarından hizmet vererek bilgilendirme ve destek çalışmalarını sürdürmektedir. Mutlu Akü müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmelerde satılan ürünler, modeller, fiyatlandırmalar ve sizlere en yakın satış bayisini öğrenebilirsiniz. Ürünlerin resmi bayilerden satın alınması ve servis işlemlerini yetkili servislerin yapması ürünlerin daha güvenilir olmasına ve uzun süre hizmet sağlamasına olanak sunmaktadır. Mutlu Akü müşteri hizmetleri hafta içi her gün 08:00 – 17:00 arasında hizmet vermektedir.

Mutlu Akü, Türkiye üzerinde geniş satış bayi ve yetkili servis ağıyla verilen hizmetlerin kaliteli bir şekilde ülkenin her noktasına ulaşmasını hedeflemektedir. Bunlara ek olarak Mutlu Akü müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek yolda kalan ve enerji sorunu yaşayan araçlarınız için yol yardım desteği çağrısında bulunabilirsiniz. Hangi marka aküye sahip olursanız olun, araçlarınızın gerekli enerjiyi alarak yoluna devam etmesi için akü desteği sizlere sunulmaktadır. Aracınızda bulunan akünün değişim gerektirmesi halinde bulunduğunuz noktada bu işlemler gerçekleştirilerek yolunuza devam etmeniz sağlanmaktadır.

Mutlu Akü Mobil Servis

Mutlu Akü mobil servis hizmeti ile yolda kalan araçlarınıza yol yardım destek çalışmalarını sunmaktadır. Aracınızdaki akü markası ne olursa olsun Mutlu Akü mobil servisinden yararlanabilirsiniz. Aracınızda akü ile ilgili yaşanan problemlerde 0850 80 80 258 numaralı Mutlu Akü müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek mobil servis hizmet talebinde bulunmanız gerekmektedir. Mutlu Akü müşteri temsilcisi aracınızda yaşadığınız problemi, iletişim ve konum bilgilerini detaylı bir şekilde aldıktan sonra bu bilgileri size en yakın mobil servis ekibiyle paylaşmaktadır. Mobil servis ekibi sizlerle iletişime geçerek hizmetin detayını ve fiyatlandırmasını paylaşmaktadır. Mutlu Akü mobil servis ekibinden belirlenen şartlardan hizmet almayı kabul ederseniz servis ekibi en kısa sürede bulunduğunuz noktaya gelerek çalışmalarını gerçekleştirecektir.