Mustafa Karataş ile Muhabbet Kapısı Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
 

Mustafa Karataş ile Muhabbet Kapısı Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Mustafa Karataş ile Muhabbet Kapısı Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Mustafa Karataş ile Muhabbet Kapısı programı 2020 itibariyle Kanal7 ekranlarından izleyicileri ile buluşacak. İslamiyet’in doğru yaşanması için hususları açıklayan ve soruları canlı yayında cevaplayan Mustafa Karataş, manevi hayatı şekillendiren anlatımıyla büyük ilgi görmektedir. Her hafta belirli gün ve saatte izleyicilerin karşısına çıkarken farklı konular ele alınmakta iken seyircilerin yönlendirmeleri ile de farklı noktalara değinilmektedir. Mustafa Karataş Programı müşteri hizmetleri, seyircilerin program hakkındaki düşüncelerini soru, öneri ve şikayet başlıkları adı altında bildirmelerine olanak sağlamaktadır.

Mustafa Karataş Programı Müşteri Temsilcisi

Mustafa Karataş Programı müşteri hizmetleri numarası bulunmamaktadır. Program Kanal7 yönetimine bağlı olduğu için kanalın izleyici temsilcisini kullanarak düşüncelerinizi ifade edebilirsiniz. Mustafa Karataş Programı izleyici temsilcisine ulaşmak için izleyicitemsilcisi@kanal7.com mail adresini kullanabilirsiniz. Mail içeriğinde kişisel bilgilerinize, iletişim bilgilerinize, konu başlığına, mesaj bilgisine ve düşüncelerinizi ifade etmek istediğiniz programın yayınını net olarak belirtmeniz gerekmektedir. Bu sayede kısa sürede cevap alabilirsiniz.

Mustafa Karataş Programı hakkında görüşlerinizi ifade etmek için RTÜK kanalıyla da iletişime geçebilirsiniz. Yayın sırasında yaşanabilecek yanlışlık, hata veya yanılgı konusunda uyarılarda bulunmak için 444 1 178 numaralı RTÜK iletişim merkezini arayabilirsiniz. Görüşlerinizi bildirmek istediğiniz yayın günü, yayın saati ve yayın süresi hakkında detaylı bilgiler vererek daha kısa sürede incelenmesini sağlayabilirsiniz.

Mustafa Karataş Programı müşteri temsilcisi, yayın hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi kayıt altına almaktadır. Kanal7 izleyici temsilcisi “İletişim Formunu” kullanarak düşüncelerinizi yetkililere gönderebilirsiniz. İletişim formunda kişisel bilgileriniz, iletişim bilgileriniz, yazma nedeniniz (bilgi alma, öneri, istek, teşekkür ve şikayet) ve mesajınız yer almaktadır. Mustafa Karataş Programı müşteri hizmetleri mesajınızı inceledikten sonra tarafınıza dönüş sağlayacaktır.

Mustafa Karataş Kanal7 Ekranlarında

Mustafa Karataş ile Muhabbet Kapısı programı daha önceden farklı kanallarda yayınlasa da 2020 yayın hayatında Kanal7 ekranlarında olacak. İslamiyet’i doğru şekilde tanıtmak, yorumlamak ve kişilerin iç huzurunu sağlamaları amacıyla bilgilendirmeler yapan Mustafa Karataş, izleyicilerin sorularını da alarak cevap bulamadıkları tüm hususların açıklanmasına olanak sağlamaktadır. Mustafa Karataş programı müşteri hizmetleri, yayına katılmak veya yayın hakkındaki görüşleri ifade etmek için kullanılmaktadır.

Cevapla