Multinet Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
 

Multinet Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Multinet Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Multinet, 1999 yılında kurumsal şirketlere yemek kartı hizmeti sunmaya başlamış ve daha sonrasında teknoloji alanında yaptığı yatırımlarla fintech grubuna dönüşmüştür. Üye iş yeri kapsamında yer alan şirketlerin, çalışanlarına yemek, alışveriş, akaryakıt ve birçok fırsattan yararlanabilecekleri ödüllendirme sistemi sayesinde tasarruflar sağlanmıştır. Çalışanların temel ihtiyaçlarını kısa sürede, uygun fiyata ve çeşitli fırsatlarla birlikte karşılayarak memnuniyetlerini üst seviyeye çıkarmak hedeflenmektedir. Multinet müşteri hizmetleri, hizmetleri tanıtma çalışmalarını yürütürken üye iş yerlerinin olası sorunları içinde desteklerini sürdürmektedir.

Multinet Müşteri Temsilcisi

Multinet müşteri hizmetleri 444 87 36 numaralı iletişim kanalından hizmet vererek üye iş yeri olmak isteyen kurum ve kuruluşlara bilgilendirici hizmetler vermektedir. Multinet bünyesinde yer alan üye iş yerlerinin faydalanabileceği fırsatlar, kampanyalar, Multinet kartları, maliyet hesabı ve daha birçok konuda aklınıza takılan soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

Multinet müşteri hizmetleri üye iş yerlerinin, çalışanların ve kurumsal firmaların yaşayabilecekleri olası problemler karşısında destek çalışmalarını sürdürmektedir. Kart kullanımı, faturalandırma ve yaşanabilecek olası sorunlar için 444 87 36 numarasından iletişime geçerek soru, öneri ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Müşteri memnuniyetinin sağlanması ve sistemin düzenli olarak çalışabilmesi için sizlerin bildirimleri büyük önem taşımaktadır.

Multinet müşteri temsilcisi ile WhatsApp üzerinden de iletişim kurabilirsiniz. 444 87 36 numaralı Multinet WhatsApp iletişim hattını kullanarak soru, öneri ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Bildirimleriniz büyük bir titizlikle incelendikten sonra tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bildirimlerinizi yazılı ve görsel öğelerle destekleyerek iletmek için info@multinet.com.tr mail adresini kullanabilirsiniz.

Multinet Ürün ve Hizmetleri

Kurum ve şirketlerin Multinet fırsatlarından yararlanabilmesi için üye iş yeri olması gerekmektedir. 444 87 36 numaralı Multinet müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek talebinizi iletebilirsiniz. Çalışan sayınız ve yararlanmak istediğiniz ürün ve hizmetlere göre fiyatlandırma yapılarak tarafınıza sunulacaktır.

Multinet yemek kartı, üye iş yerinde çalışan kişilerin yemek ihtiyaçlarını hızlı ve pratik bir şekilde karşılamasına imkan verirken şirkete de kazanç sağlamaktadır. Multinet hizmetlerinden yararlanan üye iş yerleri, yemek fişi toplamak ile uğraşmaz ve vergi muafı fırsatından da yararlanır.

Multinet akaryakıt kartı, kurum ve şirket araçlarının ihtiyaç duyduğu yakıt ihtiyacını uygun ve fırsatlarla karşılamasına olanak sağlamaktadır. Türkiye genelinde anlaşmalı akaryakıt şirketlerinin şubelerinden yakıt ihtiyacı karşılanmaktadır.

Multinet hediye kartı çalışanlarının iş teşvikini arttırmak ve ödüllendirmek için verilen karttır. Bu kart sayesinde belirtilen marka ve firmalardan alışveriş yapılabilmektedir. Türkiye genelinde 20.000’i aşkın mağazadan alışveriş yapılabilmektedir.

Multinet seyahat kartı ise anlaşmalı acenteler, ulaşım şirketleri ve konaklama merkezleri sayesinde çalışanların yapacakları seyahatleri daha da konforlu hale getirmektedir. Rezervasyon ve satın alma gibi işlemler için uğraş vermenizi gerektirmeden tek bir platform üzerinden işlem yapabilmenize olanak sağlamaktadır.

Cevapla