Mudo 1987 yılında Mustafa Taviloğu tarafından kurulmuştur. İstanbul Erenköy’de ilk mağazasını açan firma parça boyalı pantolonlar üreterek müşterilerinin ilgisini çekmiş ve oldukça geni bir kitleye ulaşmıştır. Kuruluşundan 3 yıl sonra Mudo Pera isimli bir mağaza daha açan Taviloğlu bu mağazasında ilk mağazaya nazaran aksesuar ürünleri satmaya başlamıştır.

Günümüzde İzmir, Marmaris, Bursa ve Antalya gibi noktalarda hizmet veren Mudo birçok alanda farklı müşterilere hitap etmektedir.

Mudo Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
444 68 36

Mudo Müşteri Hizmetleri İletişim Mail Adresi
destek@mudo.com.tr

Mudo İletişim Formu

Mudo müşteri hizmetleri bir adet 444’lü iletişim numarasına sahiptir. Bu numarayı arayarak ürünler hakkında detaylı bilgi alabilir ayrıca soru, istek, öneri ve şikayetlerinizi müşteri hizmetleri aracılığı ile firmaya iletebilirsiniz. Yazılı olarak iletişim kurmak için iletişim formu ve mail adresini kullanabilirsiniz.

Mudo müşteri hizmetleri hafta içi her gün mesai saatleri içinde hizmet vermektedir.

Moda ürünleri, dekorasyon mobilyaları, ev tekstil ürünleri gibi birçok ürüne sahip olan Mudo, hazır giyim, kişisel aksesuar gibi ürünlerde satmaktadır. Mudo müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek adına müşteri hizmetlerini müşterilerine sunmuştur.