Morhipo Boyner Holding bünyesinde 2011 yılında kurulmuş e-ticaret giyim mağazasıdır. Giyim ürünlerinin yanı sıra müşterilerine kozmetik ve ev eşyaları da satarak hizmet vermektedir.

Morhipo firması sadece internet üzerinde satış yaparak müşterilerine ulaşabilmektedir. Fiziki olarak bir mağazası bulunmayan firma internet alışverişlerinde en çok tercih edilen firmaların başında gelmektedir. Son dönemlerde internet alışverişinin yaygınlaşması üzerine kurulan firma bu konuda oldukça markalaşmış bir duruma gelmiştir. Günümüzde oldukça fazla müşterisi bulunan firma yaptığı reklamlarla da bilinmektedir.

Özellikle Azra Akın, Hande Yener ve Helin Avşar gibi ünlü yüzler ile televizyonlarda reklamı yayınlanan firma adından oldukça fazla söz ettiren firmalardan sayılmaktadır. Firma sadece bayan müşterilere değil erkek müşterilere de hitap etmektedir.

Morhipo Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası
0 (850) 222 30 90

Morhipo firması online bir mağaza olduğu için müşterilerinin sorunlarını dinleyebileceği bir iletişim merkezine sahiptir. Müşterilerinin yaşadığı herhangi bir soruna en kısa sürede cevap verebilmek ve de çözüme kavuşturabilmek adına oldukça önemli bir hattır.

Hafta içi her gün mesai saatleri içerisinde cevap veren müşteri temsilciliğini arayarak her türlü sorununuza çözüm bulabilir istek, öneri ve şikayetlerinizi en kısa yoldan iletebilirsiniz. Morhipo Teknolojiyi yakından takip eden online perakende firması olarak kendini her geçen gün yenilemekte.