Monster Notebook üretici firması, 2000 yılında ülkemizde kurulmuş yerli bir bilgisayar üretici markasıdır. Yüksek performanslı ürettiği ürünleri, oyun canavarı sloganıyla kullanıcılara sunmaktadır. İsminin kelime anlamı olarak da “Canavar” anlamını taşımakta ve bu politikayla yoluna devam etmektedir. Performans olarak her zaman daha iyisini ve üst seviyeyi düşünerek üretimlerini sağlamaktadır. Dizüstü bilgisayarların hız ve performans olarak değerlendirildiğinde masaüstü bilgisayarlar kadar güçlü olmasını sağlayarak kısa sürede Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yerini almıştır. Kullanıcılar için yüksek kapasiteli oyun bilgisayarı olarak büyük ölçüde rağbet görmektedir.

Monster Notebook Müşteri Temsilcisi

Monster Notebook, müşterilerin haklarını güvence altına alıp, satış sonrası da yanlarında olmayı sorumluluk haline getirmiştir. 0850 255 11 11 numaralı çağrı merkezi iletişim numarasını hafta içi her gün ve cumartesi günleri dahil olmak üzere 09: 00 – 18: 00 saatleri arasında aktif olarak hizmete sunmaktadır. Monster Notebook müşteri hizmetleri çağrı merkezine ulaşarak ürün ve hizmetlerle alakalı her türlü teknik destek talebinde bulunabilir, bilgi edinebilir veya öneri, görüş ve çözümlerinizi iletebilirsiniz. Yazılı ve görsel olarak talebinizi iletmek için de destek@monsternotebook.com.tr mail adresini kullanabilirsiniz. Mail yoluyla iletişime geçtiğinizde cihazınızın model ve seri numarasını, arıza özetinizi ve iletişim bilgilerinizi yazarak göndermeniz sonucunda daha hızlı bir şekilde sizlere dönüş sağlanır ve sorunlarınıza çözüm bulunur. Satış sonrası sunulan teknik destek, Fokus Bilgisayar’ın satış sonrası desteği ve garantörlüğü ile yapılmaktadır.

Cihazınızda oluşan herhangi bir sorunda ürünü herhangi bir ücret ödemeden Fokus Servis’e gönderimini yapabilmekte ve servise ulaştıktan itibaren ürün ile ilgili teknik desteğin sonucunda ortalama olarak 1 ile 7 iş günü arasında onarım işlemi gerçekleştirilmektedir. Bu çözüm ortalama bir süreci kapsamaktadır. Özel bir işlem gerektiren durumlarda işlemin uzama ihtimali sizlere bildirilmektedir. Monster Notebook ürünlerinize yapılan teknik destek işlemi bittikten sonra yine hiçbir ücret ödemeden sizlere ürünün geri gönderimi sağlanmaktadır. Satış desteği politikası ve işlemleri sizlerin cihazınızdan uzun süre ayrı kalmanızı engellemekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulması sağlanmaktadır. Ayrıca Monster Notebook firması, satışını gerçekleştirdiği tüm ürünlerde yaşanan problemlere karşı birebir ürün değişimi, ürün iade, para iade gibi işlemleri 15 gün süresi boyunca koşulsuz şekilde yerine getirmektedir. Bu durumu kullanmak için sadece üründen memnun olmadığınızı ve iade etmek istediğinizi belirtmeniz yeterlidir.

Monster Notebook Vizyonu

Monster Notebook, başarılı olmanın temel ilkesinin, müşterilerin isteklerini karşılayacak ürünler ortaya çıkararak daha sonra memnuniyetlerini sağlayacak tüm desteklerin sunulması olduğunun farkındadır. Güvenilir ürünler, kaliteli hizmet ve müşterilerin beklentilerine cevap veren çalışanlarla üst düzey hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Müşteri talep ve ihtiyaçlarının tam anlamıyla karşılanması, zamanında ve kaliteli hizmet sunmak, verilen sözlere bağlı kalmak ve müşterilere fırsatlar yaratmak çalışma prensipleri arasındadır.