Modaselvim, yurt içinde kadın giyim sektöründe ürün üretimini gerçekleştirmektedir. 2013 yılında Alim Tekstil bünyesinde kurulmuştur ve daha çok kadın tesettür alanında üretim yelpazesi bulunmaktadır. Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayacak düzeyde ekonomik ve kalitenin bir arada olduğu ürünlerin satışa sunulması hedef olarak belirlenmiştir. Belirli dönemlerde yeniden hazırlanan koleksiyonlar, tesettür alanında beğeni toplamaktadır. Modaselvim müşteri hizmetleri, ürünler ve fiyatlandırmaları hakkında bilgilendirici hizmet sunarken aynı zamanda satış sonrasında da destek çalışmalarını sürdürmektedir.

Modaselvim Müşteri Temsilcisi

Modaselvim müşteri hizmetleri 0212 550 52 52 numaralı iletişim kanalından hizmet vermektedir. Modaselvim müşteri temsilcisi ile iletişime geçerek satışı yapılan ürünler, ürünlerin nereden temin edilebileceği ve fiyatlandırmaları hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Satın aldığınız ürünleri daha sonrasında değerlendirmek için Modaselvim destek ekibine ulaşabilir ve soru, öneri, şikayet başlıklarını kullanarak bildirim oluşturabilirsiniz.

İnternet sitesi üzerinden satın aldığınız ürünler için sipariş takibi, sipariş detayı, ürün iptali, sipariş iptali, ürün ekleme, iade, garanti ve değişim gibi süreçlerinizi belirtilen prosedürleri takip ederek gerçekleştirebileceğiniz gibi Modaselvim müşteri temsilcisinden de destek alabilirsiniz. Modaselvim ürünleri, şimdilik sadece internet sitesi üzerinden satılmaktadır.

Ürünler ve satış sonrası destek almak için yazılı başvuru da yapabilirsiniz. info@modaselvim.com mail adresini kullanarak yazılı bir şekilde başvuru yapabilir ve Modaselvim müşteri hizmetlerinin sizlere dönüş yapmasını sağlayabilirsiniz.

Modaselvim İade ve Değişim Koşulları

Modaselvim iade ve değişim koşullarında belirtilen prosedürlere göre, satın aldığınız ürün elinize ulaştıktan sonra 15 gün içerisinde iade etme hakkı yasal olarak tanınmaktadır. Ürünlerin iade edilebilmesi için kullanılmamış, faturalı, orijinal ambalajında ve yeniden satılmak için uygun olması gerekmektedir. Aksi takdirde iade işlemi gerçekleşmez.

İade için göndereceğiniz ürünlere ek olarak “İade Formunu” eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. İade ücretinin yatırılacağı IBAN numarasını doğru belirtmeniz halinde ücretiniz tarafınıza yatırılacaktır. İade sürecini internet süresi üzerinden takip edebilirsiniz. Modaselvim yönetimi, iade süreci ile ilgili bilgileri e posta ve SMS yoluyla da iletmektedir.

Ürün ve siparişleriniz hakkında yaşanabilecek olası problemlerin çözümü için 0212 550 52 52 numaralı iletişim kanalından Modaselvim müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.