Modanisa, inançlarına göre bir giyim şekli benimseyen kadınların kendilerine özgü şekilde giyinmelerine olanak sağlamak amacıyla 2011 yılında kurulmuştur. Şirketin merkez binası İstanbul’da yer almaktadır. Global ölçekte tüm Müslümanların tercih ettiği ürünleri sunmayı başaran firmanın 140 ülkeden müşterileri bulunmaktadır. Bu müşterilerin rahatça alışveriş yapabilmeleri için Türkçe, Almanca, Fransızca, İngilizce ve Arapça olmak üzere 5 dilde yayın gerçekleştirilmektedir. Her ay yaklaşık 20 milyon kişi Modanisa platformlarına ulaşmaktadır. Modanisa müşteri hizmetleri, ürün tanıtımı ve ürün satış desteği talep eden müşterilerin yanında olmaktadır.

Modanisa Müşteri Temsilcisi

Modanisa müşteri hizmetleri 0850 333 64 72 numaralı iletişim kanalından hizmet vererek aylık 20 milyon ziyaretçinin ihtiyaç duyduğu ürün ve teslimat bilgilendirmelerini yaptığı gibi satış öncesi ve satış sonrasında yaşanabilecek tüm problemler karşısında çözüm odaklı destek çalışmalarını sürdürmektedir. Ayrıca karşılaştığınız problemleri yazılı ve görsel bir şekilde soru, öneri ve şikayet olarak Modanisa müşteri hizmetlerine ulaştırmak istiyorsanız destek@modanisa.com mail adresini kullanabilirsiniz.

Modanisa müşteri hizmetleri, internet sitesi üzerinden satın aldığınız ürünlerin sipariş detayını, sipariş değişikliklerini, sipariş takibini, ürün iade, ürün değişim, defolu ürün, ürün garanti gibi işlemlerin gerekli yardım ev yönlendirme işlemlerini de yaparak sizlerin memnuniyetini tam anlamıyla sağlamayı amaçlamaktadır. İade ve değişim politikalarına uyan tüm ürünler kolay ve sorunsuz bir şekilde iade edilebilir.

Modanisa İade ve Değişim

Modanisa markası altında satın almış olduğunuz ürünleri iade etmek için ürünü satın aldığınız tarihten itibaren 60 gününüz bulunmaktadır. Memnun kalmadığınız ürünlerin orijinalliğini bozmadan, kullanmadan, etiketleri sökülmeden ve de faturasıyla birlikte iade edebilirsiniz. Ortak kullanım konusunda uygun görülmeyen ürünlerin iade işlemi gerçekleştirilmez. Bunlara iç çamaşırı ve mayolar örnek verilebilir.

Modanisa müşteri hizmetleri, iade ve değişim işlemleri için yardımcı olmaktadır ancak bu işlemleri internet sitesi aracılığıyla da gerçekleştirebilirsiniz. Modanisa resmi internet sitesi üzerinde üyelik bilgilerinizin bulunduğu alanda “Kolay İade Merkezi” ne giriş yaparak iade nedeninizi seçebilir ve anlaşmalı kargoyla iade sürecini başlatabilirsiniz. İade sürecini başlatılan her ürünün iade ve değişim onayından geçmiş olması gerekmektedir. Orijinalliği bozulmamış ürünlerin onayı gerçekleştirilir ve para iade işlemi 14 gün içinde gerçekleşir.

Modanisa müşteri hizmetleri, ürün değişimi işlemini gerçekleştirmemektedir. Beğenmediğiniz veya değiştirmek istediğiniz ürünleri iade ederek tekrardan yeni bir sipariş oluşturabilirsiniz.