MNG, kargo ve lojistik çalışmalarına 2003 yılında MNG Holding iştiraki olarak başlamıştır. Yurtiçinde ve yurtdışında taşımacılık hizmeti veren MNG Kargo’nun 800’den fazla şubesi, 14 bölge müdürlüğü, 25 aktarma merkezi, 10.000’i aşkın çalışanıyla ülkemizin bir ucundan diğer ucuna kadar taşımacılık yapmaktadır. Dünyanın 220 ülkesine kargonuzu ulaştırma potansiyeline sahip olan MNG, 700 bin adrese dünya standartlarında hizmet ulaştıran Türkiye’nin sayılı kargo şirketlerinden bir tanesidir.

MNG Kargo Müşteri Temsilcisi

MNG Kargo, günlük binlerce adresten yeni kargolar alırken diğer taraftan binlerce adrese kargoları ulaştırmaktadır. Bu lojistik ve ulaşım ağının düzenini sağlamak, işleyişi kontrol etmek ve sorunlara çözüm olmak amacıyla MNG Kargo müşteri hizmetleri sorumluluğunu yerine getirmektedir. 444 06 06 & 0850 222 06 06 numaralı hatlardan müşteri hizmetleriyle iletişime geçerek kargonuz hakkında soru, öneri ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

MNG Kargo müşteri hizmetleri aracılığıyla, kargonuzun durumu hakkında sorgulama yapabilir ve kargo gönderme işleminden önce fiyatlandırma ve tazmin konusunda sorularınıza cevap alabilirsiniz. Kargonuzun diğer bir adrese ulaşma sürecinde, gecikmeler, hasarlı ürün, yanlış kargo gibi hataların düzeltilmesi adına müşteri hizmetleri tarafından süreç başlatabilirsiniz. Kurye ve acenteler içerisinde yaşadığınız sıkıntıları da paylaşmanız mümkün. Kargonuz hakkında sürekli olarak bilgilendirilmek istiyorsanız MNG Kargo SMS bilgilendirme hizmetini de fiyatlandırmanıza ekleyerek bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Kargonuzun hat üzerindeki hareketi sizlere bilgi SMS’i olarak gönderilecektir. Bu sayede takip işlemini uğraşsız bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. MNG Kargo, her türlü kargonuza uygun boyutlarda kutuyla paketleme işlemini gerçekleştirmektedir. Paketinize uygun bir kutu bulamadıysanız sorun etmenize gerek yok. Acentelerde paketleme işi kolaylıkla yapılmaktadır.

MNG Kargo Vizyon

MNG Kargo, ülkemizdeki kargoculuk sektörünün daha iyi yerlere gelebilmesi için çalışmalarını hızla sürdürmekte ve teknolojiyi yakından takip etmektedir. Ülkemizdeki sektör içinde “Teknolojik Aktarma Merkezine” sahip ilk kargo şirketi MNG Kargo’dur. Bu teknolojiyi kullanarak saate 65 bin kargoyu yüksek hızda ayrıştırıp el değmeden hatasız olarak gerekli taşıyıcı hat araçlarına yükleyip hasarsız bir şekilde teslimatın yapılması sağlanıyor. Türkiye’de kargo taşımacılığı sektörünün gelişiminde başrol oynayan, dünya standartlarındaki hizmet anlayışı ile ülkemiz taşımacılık sektörüne çağdaş dinamikler kazandırmış olan MNG Kargo güçlenen sermaye yapısıyla teknolojik yatırımlarına devam etmektedir.