Metropol Card Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
 

Metropol Card Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Metropol Card Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Metropol Card üniversite, holding, KOBİ, market ve restoran gibi birçok farklı sektördeki kurumlarla iş birliği yaparak çalışanların yemek ihtiyaçlarının giderilmesini sağlamaktadır. Yemek kartı sektöründe çalışmalarını sürdüren firmalardan ayrılan Metropol Card, %100 yerli sermaye ile oluşturulmuş yerli bir firmadır. Kurumsal şirketlerin harcamalarını daha kolay yönetebilmeleri ve çalışanların yemek ihtiyaçlarını hızlı şekilde giderebilmeleri için çalışmalar genişletilmektedir. Metropol Card müşteri hizmetleri, sunulan hizmetler hakkında bilgilendirici çalışmalar sürdürürken olası sorunlara karşı destek de sunmaktadır.

Metropol Card Müşteri Temsilcisi

Metropol Card müşteri hizmetleri 444 92 83 ve 0850 460 92 83 numaralı iletişim kanallarından çalışmalarını sürdürmektedir. Metropol Card müşteri temsilcisi ile canlı görüşme gerçekleştirerek sunulan hizmetler ve iş birliği içerisindeki firmalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Şirket ve kurumsal çalışanlarınızın bu sistemden yararlanabilmesi için Metropol Card bünyesine katılmak için başvuruda bulunabilirsiniz.

Metropol Card müşteri temsilcisi, sistem içerisinde bulunan üye iş yerleri, hizmet sağlayıcıları ve çalışanlar arasında yaşanabilecek olası problemlerin çözümü için destek çalışmalarını sürdürmektedir. 444 92 83 ve 0850 460 92 83 numaraları ile iletişim kurarak yaşadığınız durumları soru, öneri ve şikayet başlıkları adı altında bildirebilirsiniz. Olası problemleriniz yapılan incelemeler sonrasında çözüme kavuşturularak sizlere tekrar bildirilir.

Müşteri memnuniyetinin sağlanması ve olası mağduriyetlerin giderilerek hizmetin daha üst seviyelere çıkarılması için müşteri görüşü önem kazanmaktadır. Metropol Card, bu konuda sizlerin görüşünü önemsemekte ve yaşanabilecek tüm sorunlar karşısında iyileştirmeler yaparak mağduriyetlerinizi ortadan kaldırmaktadır.

Metropol Card müşteri hizmetleri ile yazılı ve görsel öğelerle iletişim kurmak için destek@metropolcard.com mail adresini kullanabilirsiniz. Mail olarak bildirdiğiniz soru, öneri ve şikayetleriniz yapılan incelemelerin ardından değerlendirilecektir.

Metropol Card Ürün ve Hizmetleri

Metropol Card, şirket ve kurumsal üye iş yerlerinde çalışan kişilerin ihtiyaçlarını rahat ve hızlı şekilde gerçekleştirebilmeleri için hizmet sunmaktadır. Restopay, Giftpay, Petropay, Otelpay, Okulpay ve Passpay kartları bulunmaktadır.

  • Restopay, üye iş yeri çalışanlarının yemek ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılır.
  • Giftpay, çalışanların motivasyonunu arttırmak ve ödüllendirmek için kullanılan teşvik, yardım ve prim kartıdır. Bu kart sayesinde çalışanlar belirli marka ve firmalardan alışveriş yapabilmektedir.
  • Petropay, şirket ve kurumsal üye iş yerleri bünyesinde bulunan araçların akaryakıt ihtiyaçlarını gidermek, kontrolünü sağlamak ve aynı zamanda indirimlerden yararlanmak için kullanılır. Seçili akaryakıt şirketlerinden yakıt almak mümkündür.
  • Otelpay, şirket bünyesinde çalışan kişilerin seyahatleri sırasındaki konaklama ihtiyaçlarının giderilmesi ve diğer misafirlerin konaklaması için uygulanan sistemdir. Uygun fiyat ve ekstra imkanlardan yararlanabilirsiniz.
  • Okulpay, iş sektöründe yer alan çalışanların giriş çıkışlarını ve ek olarak üniversite gibi kurumlarda personel öğrencilerin giriş çıkışlarını kontrol etmek için kullanılır. Bu proje sayesinde çalışanlar ve öğrenciler, kartları ile giriş sağlarken aynı zamanda birçok indirim ve avantajında sahibi olabilir.

Cevapla