Metro Market, 1864 yılında Almanya’nın Ruhr bölgesindeki çalışmaları ile perakende market sektörüne giriş yapmıştır. Faaliyetlerini uluslararası alanda yürüten Metro Market’in 34 ülkede market zincirleri bulunmaktadır. Ülkemizdeki çalışmalarına ise 1990 yılında başlamış ve günümüzde 21 farklı şehirde market zinciri mağazalarıyla hizmet vermektedir. Türkiye’de 4 bini aşkın kişiye istihdam fırsatı sunmaktadır. Metro market müşteri hizmetleri, ürün satışının öncesinde ve sonrasında destek hizmeti sunarak memnuniyet sağlamayı hedeflemektedir.

Metro Market Müşteri Temsilcisi

Metro Market müşteri hizmetleri 444 50 40 numaralı iletişim kanalından hizmet vermektedir. Metro Market müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmelerle soru, öneri ve şikayetlerinizi bildirerek gerekli bilgilendirme çalışmalarının sizlere sunulmasını sağlayabilirsiniz.

Metro Market müşteri hizmetleri ile iletişime kurarak sizlere en yakın mağazayı ve mağazanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz. Dönemsel olarak sunulan kampanyaların detaylarını ve sunulan diğer hizmetleri öğrenmeniz de mümkün. Metro Kart sahibi olarak yapacağınız alışverişlerde daha avantajlı olabilir ve indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Bu kart, müşterilerin mağaza ile karşılıklı uzun süre çalışmasını hedeflemektedir. Ayrıca Metro Gastro Dergi adında sunulan dergiyle birlikte farklı konuları öğrenebilir ve bakış açınızı geliştirerek gastronomi alanında yeniliklere imza atabilirsiniz. Bitkiler, yöre mutfakları, şef tavsiyeleri, halk kültürü, yemek teknolojisi ve semt pazarları gibi birçok konu hakkında geliştirici yazılara yer verilmektedir.

Metro Market Hakkında

Uluslararası bir market zinciri olan Metro Market, ülkemizdeki ürün ve iş hacmini arttırmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Kazanılan miktarları tekrardan ülke ekonomisine ve yapısına katkı da bulunmak için kullanıyor. Günümüzde 21 farklı şehirde 47 mağazası bulunurken market mağazalarının yanında Food Service Delivery faaliyetlerini de sürdürmektedir. Uluslararası düzeyde bir market olmasının avantajlarını ülkemizde kullanırken aynı zamanda ülkemiz ürünlerini dış pazarda satarak ekonomiye katkı sağlamakta ve aynı zamanda tanıtım görevini de üstlenmektedir. Yerel üreticileri ve Türk mutfağını desteklemeyi kendisine görev olarak benimseyen Metro Market, tüm departmanlarında çalışan kişilerin sorumlu davranarak en iyi hizmeti sunması için çalışmaktadır. Metro Market müşteri hizmetleri, Türkiye genelinde hizmet veren tüm kademelerin memnuniyet yaratmasını ve mağduriyet oranını en aza indirmesi için destek hizmetini vermektedir.