Metin2 Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
 

Metin2 Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Metin2 Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

İlk olarak 2003 yılında Çin’de yayınlanan Metin2, büyük ilgi uyandırdıktan sonra Gameforge şirketi tarafından satın alınarak birçok ülkenin oyun piyasasına giriş yapmıştır. Oyun içerisindeki üç farklı imparatorluğun çeşitli karakterlerle ile çevrimiçi mücadelesi görülmektedir. Karakterler envanterlerindeki silahları sürekli geliştirmek ve en yüksek seviyeye ulaşma niyetindedir. Metin2 müşteri hizmetleri, Türkiye’de de binlerce kişi tarafından oynanan oyunda kullanıcıların yaşayabilecekleri olası sorunlara karşı destek çalışmalarını sürdürmektedir.

Metin2 Müşteri Temsilcisi

Metin2 müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmamaktadır. Dünya genelince milyonlarca kişinin Metin2’ye büyük ilgi gösterdiğini düşünürsek, kullanıcılara telefon ile canlı destek verilmesi büyük yoğunluğun olmasına sebebiyet verecektir. Gameforge şirketi, Metin2 müşteri hizmetlerine olan talepleri yazılı şekilde almaktadır. Bu sayede zaman tasarrufu sağlanarak her oyun severin ihtiyaçlarını karşılanmaktadır.

Metin2 destek ekibine ulaşmak için;

  • Metin2 oyunu Gameforge şirketine bağlıdır. Metin2 destek ekibine ulaşmak için gameforge.com internet sitesine giriş yapınız.
  • Gameforge şirketinin bünyesinde bulunan oyunlar listelenecektir. Bu alandan Metin2’yi seçiniz.
  • Sayfanın alt kısmında yer alan “Destek Ekibine Ulaş” seçeneğine tıklayınız.
  • Karşınıza çıkan sayfaya kişisel bilgilerinizle giriş yapmanız istenmektedir. Daha önceden Gameforge sistemine üye olmadıysanız kayıt oluşturmanız gerekmektedir. Gameforge giriş bilgileriniz, şirkete ait tüm oyunlar için geçerlidir ve hepsi için destek talebinde bulunabilirsiniz.
  • Sisteme giriş yaptıktan sonra soru, sorun ve şikayetlerinizi bildiren mesajınızı hazırlayabilirsiniz. Destek formunda kişisel bilgileriniz, oyun bilgileri, server, kullanıcı adı ve talepleriniz istenmektedir.
  • Destek ekibine yazdığınız mesaj Metin2 müşteri hizmetleri tarafından incelenecek ve tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Metin2 müşteri temsilcisinin yazdığı cevaplara “Bildirim Geçmişi” seçeneği üzerinden ulaşabilirsiniz.

Metin2 Nedir?

Metin2, oyun severlerin çevrimiçi şekilde mücadele edebildikleri popüler oyunlardan bir tanesidir. Üyelik oluşturduktan sonra birçok farklı sunucudan birine kayıt olabilirsiniz. Oyunda 4 ana karakter vardır. Bunlar; Savaşçı, Sura, Şaman ve Ninja’dır. Kadın ve erkek oyuncular için farklı tipler yaratılmıştır. Oyuna başlamadan önce 3 ana coğrafyadan birisini seçmeniz istenir. Bunlar; Mavi Bayrak, Sarı Bayrak ve Kırmızı Bayrak’tır. Karakterler 1 levelden başlayarak en üst seviyeye ulaşmayı hedefler. Süreç içerisinde farklı silahlar kullanır, envanterini şekillendirir, yeni yetenekler öğrenir, görevler tamamlar, loncalara üye olur ve her kademede oyun zorluğu biraz daha artar. Metin2 oyununu kesintisiz oynamak sizlere büyük zevk verecektir. Oyun sırasında yaşanabilecek olası sorunlarınızın çözümü için Metin2 müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Cevapla