Megapol Bayan Giyim Mağazası olarak 18 yıldır Trabzon’da kadın modasını yakından takip ediyor ve müşterilerine en yeni trend olmuş ürünleri sağlığa uygun olarak yerli üretim imkanı ile üretiyor ve her bütçeye uygun fiyatlı ürünleri ile kendini yeniliyor.

Megapolgiyim.com 2016 yılından beri internet alışveriş sitesi ile e-ticaret sektöründe faaliyet göstermektedir. megapolgiyim.com online ticaret sektöründeki yerini korumaya devam etmektedir.

Ürünlerimizin tasarım şekli ve üstün üretim kalitesi ile sektörde ayakları yere basan nadir firmalardan biri olarak gerek yurt içi gerekse yurt dışında hazır giyim markası olarak yer edinmiştir.

Firmamızın vizyonu hazır giyim alanında Kadın Modası anlayışını yaratarak kendi markasıyla yurt içi ve yurt dışı pazarlarında popülerliğini arttırmaktadır.

Özgün moda anlayışı, dünya modasını yakından takip etmesi, üretmiş olduğumuz kaliteli ve ucuz elbise, kadın pantolon, kadın gömlek, kadın t-shirt, etek modelleri ve bir çok kategoride kadın giyim alanında edinmiş olduğu tecrübeyi müşteri memnuniyeti ile birleştirerek aranılan bir marka haline gelmiştir.

Yeni sezon kadın giyim konusunda ki ürünleri müşterilerinin beğenisine sunmayı hedef edinmiş ve kadın modasında dünya standartlarını yakalamıştır. 

Kadın elbise modelleri olan uzun elbise, kısa elbise, mini elbise, abiye çeşitleri ve alt giyim ürünleri olan pantolon modelleri, tayt çeşitleri ve etek modelleri ile üst giyim ürünleri arasında olan kadın atlet modelleri, kazak modelleri, kadın gömlek modelleri, kadın ceket ve bluz modelleri başta olmak üzere kadın aksesuar çeşitleri cüzdan, takı ve kadın çantası gibi her ürün kategorisinde kaliteli ve tamamen yerli üretim ile müşterilerine en cazip fiyatlarla satış yapmaktadır.

Megapol Bayan Giyim Mağazası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 

Megapolgiyim.com Kadın giyim ve Elbise İnternet Mağazası Telefon Numarası

0462 411 0 411 
 
Megapolgiyim.com Adres ve İletişim Bilgileri
Kemerkaya Mahallesi Kunduracılar Caddesi No:48/C 61200 Ortahisar / Trabzon
E-posta info@megapolgiyim.com
Megapol kadın giyim yerel mağazamız ve e-ticaret web sayfamızın iletişim adreslerini kullanarak megapol giyim müşteri hizmetlerini mesai saatleri içerisinde arayarak her türlü görüş, öneri ve düşüncelerinizi  paylaşabilir, sipariş bilgileri ve detayları hakkında mesai saatleri içerisinde bilgi alabilirsiniz.
 
Müşterilerine düzenli olarak sosyal medya ve instagram (@megapolgiyim) mecralarında hediye çeki ve indirim kampanyaları yapan firmanın özellikle kadın giyim ve kadın modası alanında popüler firmalar arasına girmeyi başarmıştır.