Ülkemizin en iyi özel hastaneleri arasında yer alan Medical Park 1995 yılında Muharrem Usta tarafından kurulmuştur. Günümüzde 16 ilde hizmet veren Medical Park hastaneleri en iyi hizmet veren özel kuruluşların başında gelmektedir.

İlk şubesini İstanbul’un Fatih semtinde açan hastane ilerleyen zamanlarda Göztepe, Sultangazi ve Bahçelievler gibi ilçelerde de açılmıştır. Bu şubelerin yanı sıra Muharrem Usta’nın memleketi Trabzon, Antalya, Bursa ve İzmir gibi şehirlerde de hastaneler açılmıştır.

Muharrem Usta 1992 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesinden KBB uzmanı olarak mezun olmuştur. Daha sonra kendisini iş hayatına adayan Muharrem Usta günümüzde Trabzonspor başkanlığı görevini idame ettirmektedir.

Medical Park verdiği sağlık hizmetinin yanı sıra birçok spor kulübünün resmi sponsorluğunu da üstlenmektedir. Galatasaray, Fenerbahçe ve Karşıyaka gibi büyük futbol kulüplerine sponsor olmaktadır. Ayrıca Galatasaray Medical Park basketbol kulübünün isim sponsorudur.

Medical Park Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
444 44 84

Medical Park Hastaneler Grubu Genel Müdürlük İletişim Numarası
0212 227 55 55

Medical Park Resmi İnternet Sitesi

Medical Park Online Randevu Sistemi

Medical Park Müşteri Hizmetleri İletişim Mail Adresi
usak@medicalpark.com.tr

Medical Park müşteri hizmetleri bir adet 444’lü numaraya sahiptir. Ayrıca hastane grubu müdürlük numarası da bulunmaktadır. Bu numaraları arayarak hastane ile ilgili soru, istek, öneri ve şikayetlerinizi firmaya iletebilirsiniz. Her ildeki hastanesinin numarasını web sitesinden öğrenebilirsiniz. Hastaneye yazılı olarak ulaşmak isterseniz mail adresini kullanabilirsiniz.