1979 yılında Almanya’da kurulan bu firmaya ulaşmak ve daha ayrıntılı bilgi almak için sizler de Media Markt iletişim formu ve telefon numarasına yazımız aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Avrupa’nın 1 numarası konumunda bulunan bu firma teknolojik ürünler konusunda büyük atılımlar gerçekleştirmektedir. Bu başarısıyla kısa süre içerisinde büyüyen firma hali hazırda 15 ülkede faaliyet göstermektedir.

Bu ülkelerden birisi de hiç şüphesiz Türkiye olmaktadır. Türkiye’de toplam 45 mağazası bulunan bu firma Türk müşterilerinin beğenisini de almayı başarmaktadır. Hem satış öncesi hem de satış sonrası hizmetleri le dikkat çeken bu firma dünya markalarını bünyesinde barındırmasıyla da beğeni toplamaktadır.

Akıllı telefon, bilgisayar akıllı ev aletleri, kişisel bakım malzemeleri, televizyon ve daha birçok elektronik eşyayı bünyesinde barındıran bu firma her geçen gün müşteri kitlesini de artırmaktadır. Hem mağazalarıyla hem de internet sitesi aracılığıyla satış yapan bu firma zaman zaman büyük kampanyaları ile de gündeme gelmektedir.

Media Markt Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0 850 222 1 500

Media Markt Müşteri Hizmetleri İletişim Formu

Firmanın kendine has kargolama süreci de bulunmaktadır. Media Markt 444 lü iletişim numarası bulunmasa da 0850 li numaradan arayarak sizler de firmadan randevulu teslimat talep edebilirsiniz. Bu sayede evde olmadığınız bir zaman diliminde kargonuzun gelmesi ve geri dönmesi söz konusu olmayacaktır.

Firma sahip olduğu ücretsiz kargo hizmetleri sayesinde de sizlere büyük avantajlar sunmaktadır. Böylelikle alışverişleriniz çok daha karlı bir hal almaktadır. Eğer vermiş olduğunuz sipariş istediğiniz gibi değilse bu durumda 14 gün içerisinde iade etme hakkınız da bulunmaktadır. Böylelikle büyük avantajlar elde etmeniz mümkün olacaktır.

Sipariş verdikten sonra siparişinizi anlık olarak takip de edebilirsiniz. Bu sayede nerede olduğunu ve ne zaman elinize geçeceğini de öğrenmiş olacaksınız. Media Markt iletişim mail adresi aracılığıyla da mail adresinize sipariş makbuzu gönderilecektir. Ayrıca siparişiniz ile birlikte de faturanın gönderileceğini sizlere belirtmek isteriz.

Son derece hızlı ve güvenli bir alışveriş imkanı sunan bu firma garanti süresini uzatmak için ekstra imkanlar da sunmaktadır. Bu sayede cüzi ücretler ödeyerek garanti süresini sizler de uzatabilirsiniz.