Max Factor, kozmetik ürün üretimi gerçekleştiren bir markadır. Kurucusu Maksymilian Fatoriwicz tarafından 1909 yılında Polonya’da kurulan marka, kozmetik alanına yeni bir soluk kazandırarak özellikle film makyajlarında uzmanlık sağlamıştır. Makyajın kişinin yüzündeki detayları ön plana çıkardığını savunan makyaj markası, bu konuda çalışmaların doğruluğunu savunmak amacıyla çalışmalar yapmış ve yeni makyaj teknikleri uygulamalarıyla başarı kazanmıştır. Max Factor müşteri hizmetleri ile satışı yapılmakta olan ürünler hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

Max Factor Müşteri Temsilcisi

Max Factor, Türkiye’de ürün satışı yapan bir kozmetik markası olması rağmen ülke içindeki yapılanmasını kendi yönetmemektedir. Aracı firmaların, Max Factor ürünlerini ülkemize getirerek satışı gerçekleşmesinden kaynaklı olarak Max Factor müşteri hizmetleri numarası bulunmamaktadır. Marka ile iletişime geçmeniz mümkün olmadığından, satın aldığınız aracı kurumların müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek sorunların çözümlenmesini sağlayabilirsiniz.

Kozmetik mağazalarından satın aldığınız Max Factor ürünleri hakkında soru, öneri ve şikayetlerinizi, satın aldığınız kozmetik mağazasına bildirebilirsiniz. Max Factor müşteri hizmetleri bulunmadığı için ilgili sorun ve önerileriniz hakkındaki dönüşler yetkili satıcılar tarafından gerçekleştirilecektir.

Max Factor Ürünleri

Cilt bakım ve makyaj alanında birçok farklı kategoride ürün satışı gerçekleştiren Max Factor firması, makyajın kaliteli ve uzman ellerle yapılması için eğitimler de vermektedir. İnternet sitesi üzerinde yer alan içeriklerde makyaj sanatçılarının doğru makyajı anlatmak için sergiledikleri ders içerikleri bulunmaktadır. Sizler de doğru makyajı yapmak için internet sitesi üzerindeki içeriklerden yararlanabilirsiniz.

Ülkemizde kozmetik sektöründen ürünlerin satışını yapan birçok mağaza Max Factor ürünlerinin satışını yapmaktadır. Max Factor ürünlerin ürün iadesi ve ürün değişimi gibi işlemleri bu mağazalar üzerinden gerçekleştirebileceğiniz gibi soru, öneri ve şikayetlerinizi de bildirebilirsiniz.