Mavi 1991 yılında iş adamı Sait Akarlılar tarafından İstanbul’da kurulmuştur. Ülkemizin en büyük tekstil firmalarından bir tanesi olan firma dünyaca ünlü bir marka haline gelmiştir.

2012 yılı itibari ile 315 milyon dolarlık bir gelire ulaşan firma Almanya’nın en iyi Jean markası olmuş reklam kliplerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Adriana Lima gibi ünlüler boy göstermiştir. Mavi ürünleri daha çok genç bay ve bayan müşterilerine hitap etse de her yaştan müşterisi bulunmaktadır.

Mavi mağazalarının yanı sıra internet üzerinden de müşterilerine hizmet sunmaktadır. Mavi müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek ve önerilerine kulak olabilmek amacı ile müşteri hizmetlerine sahiptir.

Mavi Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0850 288 62 84

Mavi Genel Müdürlük İletişim Telefon Numarası
0212 371 20 00

Mavi Müşteri Hizmetleri İletişim Mail Adresi
bilgi@mavi.com

Mavi İletişim Formu

Genel olarak denim ürünler tasarlayıp satan firma Avustralya, ABD, Rusya, Almanya ve Kanada gibi ülkelerde satış yapmaktadır. Toplam 50 ülkede 310 şubeye sahip olan firma birçok mağaza zinciri ile müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Mavi müşteri hizmetleri bir adet sabit numaraya sahiptir. Bu numarayı arayarak ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca soru, istek, öneri ve şikayetlerinizi firmaya müşteri hizmetleri aracılığı ile iletebilirsiniz.

Mavi Müşteri hizmetleri hafta içi her gün mesai saatleri içinde hizmet vermektedir.