Matmazel Çanta Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
 

Matmazel Çanta Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Matmazel Çanta Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Matmazel Çanta, 1991 yılında Ankara’da kurulan yerli bir markadır. Kurulduğu günden itibaren müşterilerin ilgisini çekebilecek ürünleri tasarlamış ve kendi çizgisi dahilinde satışa sunmuştur. Marka popülerliğinin artmasından itibaren Türkiye genelinde mağazalaşma çalışmaları yürütülmüş ve ardından internet sitesinden satışlar da başlamıştır. Günümüzde çanta ve aksesuar alanında geniş ürün yelpazesi sunmaktadır. Matmazel Çanta müşteri hizmetleri, satışı yapılmakta olan ürün ve satış mağazaları hakkında detaylı bilgilendirme çalışmalarını yürütmektedir.

Matmazel Çanta Müşteri Temsilcisi

Matmazel Çanta müşteri hizmetleri telefon numarası 444 9 689 olarak belirlenmiştir. Matmazel Çanta müşteri temsilcisi ile hafta içi her gün 09:00 – 18:00 ve cumartesi günleri 09:00 – 12:30 saatleri arasında canlı iletişim kurabilirsiniz. Canlı görüşme sırasında ürün yelpazesi, ürün malzemeleri, ürün fiyatlandırmaları, mağazalar, teslimat bilgisi gibi öğrenmeniz gereken tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Matmazel Çanta markalı ürünlere mağazalar ve internet e satış sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. İnternet e satış sitesi üzerinden yaptığınız alışverişlerin kontrolünü sipariş detayı, sipariş takibi, sipariş iptali ve sipariş değiştirme işlemleri ile yapabilirsiniz. Satış sonrası yaşanabilecek olası problemler için ise iade, değişim ve garanti talebinde bulunabilirsiniz. Tüm bu işlemlerin yönlendirmesi internet sitesinde yapılmaktadır ancak karşılaşabileceğiniz olası sorunlar için Matmazel Çanta müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Yerli sermaye ile kurulan ve ülkemizdeki üretim çalışmalarında yer alan Matmazel Çanta’nın daha iyi konumlarda yer alabilmesi için ürün kullanım tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz. Satış öncesi ve satış sonrası deneyimlerini soru, öneri ve şikayet başlıkları adı altında bildirebilir ve gerekli incelemelerin ardından yetkililerden geri dönüş alabilirsiniz.

Matmazel Çanta İade ve Değişim Süreci

Matmazel Çanta iade prosedürüne göre satın aldığınız ürünler elinize ulaştıktan sonra 15 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürünlerin orijinal ambalajında, orijinal aksesuarlarıyla ve faturalı olması gerekmektedir. İade şartlarını sağlamayan ürünler “geri satılmaya uygun değil” şeklinde değerlendirilerek tarafınıza geri gönderilecektir.

Matmazel Çanta’nın anlaşmalı olduğu kargo şirketi ile iade sürecini başlatabilirsiniz. Kargo tutarı şirket tarafından karşılanacaktır. İade onayı alan ürünleriniz iade tutarı 10 iş günü içerisinde banka hesaplarınıza gönderilmektedir. Bu süreç banka prosedür ve yoğunluğuna bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir.

Cevapla