Şık ve modaya uygun tasarımları ile oldukça sevilen markaya Marks Spencer iletişim numarası ile şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Dünyaca tanınan ve sevilen marka, ülkemizde de pek çok mağazası ile hizmet vermektedir. Özellikle giyim ürünleri ile öne çıkan marka aynı zamanda dekorasyon ürünleri ve gıda sektöründe de faaliyet göstermektedir.

Dünya genelinde 45’den fazla ülkede binden fazla mağazası ile hizmet sunan Marks Spencer İngiltere asıllı bir markadır. Yeniliklere ayak uydurarak günden güne büyüyen marka, kalite standartlarını arttırarak faaliyetine devam etmektedir.

Marks & Spencer Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0 850 222 22 67

Marks & Spencer Müşteri Hizmetleri İletişim Formu

Marks Spencer başkaları tarafından üretilen ürünleri pazarlayan bir aracı değildir. Bizzat kendi ürettiği ürünleri, kendi mağazalarında satışa sunmaktadır. Böylece üretim, pazarlama, satış gibi tüm aşamalarda tek bir muhatabınız olacaktır. Firma ile iletişime geçerek görüşmek istediğiniz hususlar varsa Marks Spencer iletişim mail adresi yoluyla iletişim kurabilirsiniz. Ürünlere ilişkin danışmak istediğiniz hususlar olabilir, aldığınız şeylerle ilgili şikayette bulunmak isteyebilirsiniz ya da güzel önerileriniz olabilir. İşte tüm bunları yetkili kişilerle paylaşmanız mümkündür.

Marks Spencer bay, bayan, çocuk giyim ürünleri ile tanınan bir markadır. Her yaştan, her zevkten kesime hitap eden marka, üstün kalitesi ile herkesi cezp etmektedir. Kendinizi çocuklarınız ya da diğer sevdiklerinizi için oldukça zevkli ürünleri buradan alabilirsiniz. Oldukça modern ve şık tasarımlara sahip marka sayesinde siz de tarzınızı konuşturacaksınız. Kaliteli ürünler sayesinde bir kez aldığınızı yıllarca kullanabileceksiniz.

Üstelik sadece giyim ürünleri değil, ev dekorasyon ürünleri ile de sizi cezp edecektir. Modern tasarımlı evlerin vazgeçilmezi olan marka, her zevke hitap edecek şıklıkta ürünler sunmaktadır. Üstün kalite ödüllü markaya ait aldığınız pek çok üründen memnun olacak olsanız da şikayet ya da önerileriniz için Marks Spencer iletişim formu işinize yarayacaktır.

Siz de Marks Spencer’ın müşterisi iseniz mutlaka iletişim numarası, formu ya da mail adresi gibi ulaşım kanallarına ihtiyacınız olacaktır.