Markafoni 2008 yılında Tolga Tatari, Sina Afra ve Ahmet Emre Sarı tarafından kurulmuştur. Birçok ünlü marka ayakkabı, elbise, kozmetik ve aksesuar ürünlerinin satışının yapılığı bir e-ticaret sitesi olan Markofoni bu alanda Türkiye’nin en çok dikkat çeken sitelerinden bir tanesidir.

Oldukça genç ve yeni bir yapıya sahip olmasına karşılık oldukça yüksek potansiyele sahip sitenin günümüzde binlerce müşterisi bulunmaktadır.

Özellikle bayanlara yönelik ürünlerin bulunduğu sitede erkek ve çocuklara göre ürünlerin satışı da yapılmaktadır. Son yıllarda internet üzerinden alışverişin oldukça yaygınlaşması ile birlikte internet alışverişlerinde yaşanan sorunlarda beraberinde artmaya başlamıştır.

Bu sebeple internet üzerinden satış yapan tüm firmalar bu tür sorunlar karşısında müşterilerine daha iyi bir hizmet verebilmek için müşteri hizmetleri numarasına sahiptir.

Markafoni Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0 (850) 300 18 47

Markafoni Müşteri Hizmetleri İletişim Mail Adresi
destek@markafoni.com

Markafoni üzerinden alışveriş yapmadan önce veya daha önce yaptığınız bir alışverişte yaşadığınız sorunları iletebilmeniz için Markafoni 0850’li müşteri hizmetleri numarasına sahiptir. Yaşadığınız sorunları iletebileceğiniz veya soru, istek ve şikayetleri iletebileceğiniz bu numara sayesinde daha iyi bir hizmet alabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri numarasının yanı sıra firmaya yazılı olarak ulaşabilmeniz için mail adresi de bulunmaktadır.

Hafta içi her gün sabah saat 08:00 ile gece 00:00’a kadar müşterilerine hizmet veren Markafoni Müşteri Hizmetleri Hattı sizlere bu saatler dışında hizmet verememektedir.