Mango firması 1984 yılında Barcelona’nın Katolanya semtinde Isak ve Nahman Andic Kardeşler tarafından kurulmuştur.

Mango ağırlıklı olarak kadın giyimi üzerine ürün satışı yapsa da erkek giyim satışları da yapmaktadır. Kurulduktan birkaç yıl sonra ülkemizde de mağaza açarak satışlarına başlayan firma günümüzde internet sitesi üzerinden de müşterilerine hizmet vermektedir.

Ülkemizde birçok noktada mağazası bulunan firma sahip olduğu ürünler ile birçok müşterinin ilgisini çekmektedir. Bu kadar müşteriye sahip olmak beraberinde sorunları da getirmektedir. Bu nedenle Mango firmasının ülkemizde bir müşteri hizmetleri numarası bulunmaktadır.

Mango Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0 (850) 211 64 70

Mango 0850’li iletişim numarasına sahiptir. Mango mağazalarından veya internet adresinden yaptığınız alışveriş ile ilgili veya ürün ile ilgili herhangi bir şikayetinizi veya sorularınızı bu numara üzerinden sorabilir ve çözüm bulabilirsiniz. Mango Müşteri Hizmetleri hafta içi her gün 08:00 – 18:00 saatleri arasında hizmet verebilmektedir.

Şu anda tüm Avrupa Birliği ülkelerinde ve Amerika, Asya ve Okyanusya’da alışveriş yapabilirsiniz. Çevrimiçi alışveriş imkanı sunan ülkeler Mango.com erişim sayfasında bir alışveriş çantası simgesi ile belirtilir.