Dünyanın en büyük güzellik ve kozmetik şirketlerinden bir tanesi olan L’oreal Fransız kimyager Eugene Schueller tarafından 1907 yılında kurulmuştur. Günümüzde dünyanın en büyük firmalarından bir tanesi olan L’oreal dünya üzerinde en çok tercih edilen markalardan bir tanesidir.

Saç boyası, güneş kremi, makyaj malzemeleri, saç bakım ürünleri, parfüm ve cilt bakım ürünleri satan firma oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Firmanın ayrıca Maybelline, Garnier, Lancome, Giorgio Armani, Cacharel, La Roche Posay, Kiehl’s, Vichy, Helena Rubinstein, Ralph Lauren, Biotherm ve Keraste gibi alt markalara sahiptir.

Ayrıca dünyaca ünlü firmalardan bir tanesi olan Nestle, L’oreal firmasının en büyük 2. Ortağı olarak dikkat çekmektedir. Ülkemizde de bayanlar tarafından en çok tercih edilen markaların başında gelen L’oreal oldukça geniş bir müşteri yelpazesine sahiptir. İnternet üzerinden ve fiziksel mağazalar ile birçok noktadan satış yapan firma müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek adına müşteri hizmetlerini kurmuştur.

Loreal Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0800 211 02 49

Loreal Yardım Sayfası

L’oreal müşteri hizmetlerinin bir adet numarası bulunmaktadır. Bu numarayı arayarak ürünler hakkında detaylı bilgi alabilir ayrıca soru, öneri, teklif ve şikayetlerinizi müşteri hizmetleri aracılığı ile firmaya iletebilirsiniz. İnternet adresinde yer alan yardım sayfası sayesinde de internet üzerinden de iletişim kurabilirsiniz.

L’oreal Müşteri Hizmetleri hafta içi her gün mesai saatleri arasında hizmet vermektedir.