Reyhan ve Fatih Çakoğlu kardeşler tarafından kurulan Little Big firması günümüzde Avrupa’nın en iyi Jean giyim markaları arasındaki yerini almıştır. Çakoğlu kardeşlerin girişimleriyle dünyanın dört bir noktasına yayılan ve üretim faaliyetlerini arttıran marka farklı tasarımları ile birçok ürün üretmektedir.

1994 yılında İstanbul’da kurulan firmanın İstanbul başta olmak üzere ülkemizde topla 67 mağazası bulunmaktadır. Yurt dışında ise 18 mağazası bulunan firma bu alanda oldukça geniş yelpazeye sahiptir. Firma erkek, bayan, genç, çocuk, bebeklere özel ürünleri bulunmaktadır. Giyim ürünlerinin yanı sıra aksesuar ürünleri de satmaktadır.

İnternet üzerinden de alışveriş yapabilme imkanına sahip olabildiğiniz markanın ürünleri oldukça uygun fiyatlara sahiptir. İster kendinize kıyafet alabilir isterseniz sevdiğiniz kişilere hediye etmek üzere ürünler satın alabilmeniz mümkündür. LTB müşteri hizmetleri ile müşterilerine daha iyi hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Little Big Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0850 460 02 25

Little Big İletişim Formu

Little Big müşteri hizmetleri bir adet sabit numaraya sahiptir. Müşteri hizmetlerini arayarak ürünler hakkında detaylı bilgi alabilir, internet alışverişi ile ilgili sorular sorabilirsiniz. Ayrıca istek, öneri ve şikayetlerinizi müşteri hizmetleri aracılığı ile firmaya iletebilirsiniz. Yazılı olarak iletişim kurmak için iletişim formundan yararlanabilirsiniz.

Little Big müşteri hizmetleri hafta içi her gün mesai saatleri içerisinde hizmet vermektedir.