Türk toplumunun çaya olan hassasiyetini hepimiz biliriz. Lipton pazarda geniş bir paya sahip olan çay firmalarından biridir. 1890 yılında Sir Thomas Lipton tarafından İskoçya’da kurulmuştur. Günümüzde dünyanın her köşesinde 100 milyardan fazla Lipton ürünü tüketilmektedir.

Ayrıca Lipton 150’nin üzerinde ülkede satış yapmaktadır. Lipton çay sektörüne sıfırdan giriş yaparak bu günlere kadar ulaşan üstün başarılara imza atmıştır.

Thomas çay tarihine ilham veren ilk adımları atmıştır. 1871 yılında Glasgow’da Lipton markalı marketini açan Sir Thomas Lipton zaman içerisinde özgün tanıtım faaliyetleri ile ürün yelpazesini de geliştirmiştir.

İngiltere’de çay fiyatları ortalamadan yüksek olduğu  ve sadece zenginlerin çay içebildiği yıllarda aracı ve komisyoncuları dışarıda bırakarak düşük ücretten çay satan Thomas Lipton bu cesareti ile devrim yaratmıştı. İlerleyen yıllarda ise ilk kez çay poşetini satışa sunan markadır.

Lipton lezzetli çaya ulaşmak için çaba harcamaya gerek olmadığını gösterdi. Farklı ürün çeşitleri geliştiren Lipton özellikle çay markası olarak ön plana çıkmaktadır. Çay deyince akla ilk gelen markalardan birisi olan Lipton’un hem Dünya, hem de Türkiye pazarındaki payı büyüktür.

Ülkemizde de en tanınır markalardan olan Lipton ürünlerinin dikkat çeken özelliği ürünlerinde insan sağlığını olumsuz yönde etkileyecek içerikler bulunmaması. Uygun fiyat kalitesi ile sofralarımızın vazgeçilmezi olan Lipton çayı ünü ile hem ülkemizin, hem de dünyanın vazgeçilmez lezzetidir.

Lipton ürün kalitesine olan hassasiyetini müşteri memnuniyetine de göstererek müşteri temsilcileri ile iletişim kurma olanağı sunmaktadır. Müşteriler 7/24 Lipton müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası ile irtibata geçerek şikayet, öneri ve isteklerini yetkililere ulaştırmaktadır.

Lipton Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

444 25 19

Lipton markası ile ilgili öneri, istek, sorun ya da şikayetlerinizi bu numaradan ulaşacağınız yetkililere bildirebilirsiniz. Lipton müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası ile resmi olarak bilgi alışverişi kurabilir, markaya dair sorunlarınızı direkt olarak bu numaradan görüşebilirsiniz.

Müşteri temsilcileri en kısa sürede soru ve sorunlarınızı çözerek sizinle yakından ilgileneceklerdir. Lipton güvencesini müşteri hizmetleri tarafından sağlanacak destekle de bir kez daha görmüş olabilirsiniz.