Levi’s Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
 

Levi’s Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Levi’s Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Amerikan merkezli giyim firması olan Levi’s San Francisco’da kurulmuştur. 1853 yılında kot pantolon üretimi yaparak iş hayatına başlayan firma günümüzde birçok ürün tasarlayıp satmaktadır. Levi’s firması hazır giyim ürünleri yanı sıra kozmetik, çanta ve ayakkabı gibi ürünler tasarlayıp müşterilerine sunmaktadır. Levi’s firması sahip olduğu köklü yapı sayesinde oldukça kaliteli ürünler üretmektedir. 150 yıllık bir geçmişe sahip olan firma hazır giyim alanındaki en köklü firmalardan bir tanesidir.

Sahip olduğu kalitesi ve geniş ürün yelpazesi ile tüm dünyaya yayılan firmanın birçok ülkede binlerce mağazası ve satış noktası bulunmaktadır. Özellikle gençlere hitap eden ürünleri dikkat çeken firma her yaşa özel ürün üretmektedir. Ülkemizde de beğenilerek tercih edilen firmanın müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla müşteri hizmetleri numarası bulunmaktadır.

Levi’s Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0 216 900 16 65

Levi’s İletişim Formu

Levi’s müşteri hizmetleri bir adet sabit numaraya sahiptir. Bu numarayı arayarak müşteri hizmetlerinden ürünler hakkında bilgi alabilir ürünlerde yaşadığınız sorunları anlatabilirsiniz. Ayrıca firmaya olan soru, istek ve önerilerinizi müşteri hizmetleri aracılığı ile firmaya iletebilirsiniz. Ayrıca yazılı olarak firmaya ulaşmak isterseniz web adresinde bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

6 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla