Letgo Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası | Müşteri Temsilcisi
 

Letgo Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Letgo Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Letgo, 2015 yılında yayınlanmış bir mobil satış uygulamasıdır. Evinizde kullanmadığınız, satmak istediğiniz eşyaların anında fotoğrafını çekip ilan olarak yayınlayabileceğiniz uygulamada ürünlerinizin satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Letgo, Android ve iOS platformlarında kullanıcıları ile buluşan bir mobil uygulamadır. Popülaritesi her geçen gün daha da artan Letgo uygulamasının kullanıcıları gün geçtikçe artmaktadır. Satış uygulaması dendiğinde akla ilk gelen uygulama olan Letgo, birçok kişi tarafından sevilmiştir.

Reklamlarda hepimizin bildiği gibi sloganı; ‘Çek, yükle, mesaj at, Letgo ile kolay sat!” olan Letgo’nun kullanımı çok kolaydır. Uygulamaya kayıt olduktan sonra yeni bir ilan oluşturabilir, satmak istediğiniz ürün hakkında bilgileri ve satmak istediğiniz fiyatı eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra ürün fotoğraflarını anında çekebilir, ilanınıza ekleyebilirsiniz. Letgo’da bulunan vitrin sayesinde milyonlarca kişi ilanınızı görebilir, ürünlerinizin hemen satılmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca Letgo’da bulunan mesaj özelliği ile satıcı ve alıcı rahatça anında mesajlaşabilir, pazarlık yapabilir!

Letgo Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
Henüz yayınlanmamıştır, ancak yayınlandığı anda paylaşılacaktır.

Letgo ile teknik destek alacağınız herhangi bir Letgo müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası maalesef bulunmamaktadır. Ancak aşağıda bulunan Letgo canlı destek bağlantısı aracılığıyla Letgo hesabınıza giriş yaparak Letgo yetkilileri ile canlı mesajlaşarak sorununuzu ve sorunuzu yetkililere bildirebilir, Letgo hakkında detaylı bir destek alabilirsiniz.

Letgo Canlı Destek

Arama Terimleri: letgo iletişim bilgileri, letgo telefon no, letgo irtibat tel, letgo canlı destek, letgo çağrı merkezi, letgo şikayet hattı

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Letgo çağrı merkezi telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin iletişim bilgilerine, verdiğimiz Letgo irtibat no ile ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star
İlginizi çekebilir :  Markamama Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Bir Cevap - YORUM YAZIN

Cevapla