Letgo, 2015 yılında yayınlanmış bir mobil satış uygulamasıdır. Evinizde kullanmadığınız, satmak istediğiniz eşyaların anında fotoğrafını çekip ilan olarak yayınlaya bileceğiniz uygulamada ürünlerinizin satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Letgo, Android ve iOS platformlarında kullanıcıları ile buluşan bir mobil uygulamadır. Popülaritesi her geçen gün daha da artan Letgo uygulamasının kullanıcıları gün geçtikçe artmaktadır. Satış uygulaması dendiğinde akla ilk gelen uygulama olan Letgo, birçok kişi tarafından sevilmiştir. Ücretsiz seçenekleri ile de gayet makul olan bu uygulama genci yaşlısı bütün kısımda kullanılmaktadır.

Reklamlarda hepimizin bildiği gibi sloganı; ‘Çek, yükle, mesaj at, Letgo ile kolay sat!” olan Letgo’nun kullanımı çok kolaydır. Uygulamaya kayıt olduktan sonra yeni bir ilan oluşturabilir, satmak istediğiniz ürün hakkında bilgileri ve satmak istediğiniz fiyatı eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra ürün fotoğraflarını anında çekebilir, ilanınıza ekleyebilirsiniz. Letgo’da bulunan vitrin sayesinde milyonlarca kişi ilanınızı görebilir, ürünlerinizin hemen satılmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca Letgo’da bulunan mesaj özelliği ile satıcı ve alıcı rahatça anında mesajlaşabilir, pazarlık yapabilir!

Letgo Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
Henüz yayınlanmamıştır, ancak yayınlandığı anda paylaşılacaktır.

Letgo ile teknik destek alacağınız herhangi bir Letgo müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası maalesef bulunmamaktadır. Ancak aşağıda bulunan Letgo canlı destek bağlantısı aracılığıyla Letgo hesabınıza giriş yaparak Letgo yetkilileri ile canlı mesajlaşarak sorununuzu ve sorunuzu yetkililere bildirebilir, Letgo hakkında detaylı bir destek alabilirsiniz.

Letgo Canlı Destek