Lenovo, 30 yılı aşkın bir süre önce Çin’de bulunan on bir mühendisin ürün geliştirme ve yatırım çalışmaları sonucunda kuruldu. Gelişimini ve büyümesini devam ettiren Lenovo, günümüzde 160’tan fazla ülkede bulunarak, dünyayı daha ilgi çekici bir yer haline getirmeyi ve küresel sorunların çözümüne katkı sağlamak amacıyla teknolojiyi sürekli olarak yeniden yapılandıran ileri düşünceli ve yenilikçi bireylerden oluşturmaktadır.

LENOVO MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Lenovo müşteri hizmetleri hizmeti, kapsamlı donanım ve yazılım desteği sunan nitelikli ve deneyimli Lenovo teknisyenlerine doğrudan erişim sağlar. Sorun giderme uzmanları, yazılım ve donanımlarınızın ideal verimlilikte çalışmasını mümkün kılan çözüm ve önerileri kısa sürede sağlamak için gereken gelişmiş teknik bilgiye sahip olarak çalışmalarını sürdürür. Lenovo firması, çağrı merkezlerini belirli kategorilere ayırmış durumda.

  • 0212 912 01 34 (Teknolojik Akıllı Telefonlar Çağrı Merkezi)
  • 0212 912 01 34 (THINK Markalı Olmayan Teknolojik Ürünler Çağrı Merkezi)
  • 444 0 426 (THINK Markalı ve x86 Olan Ürünler)
  • 0212 375 57 18 (Depolama Ürünleri Çağrı Merkezi)

Bu sayede ihtiyacınız olan çağrı merkezine çok daha kısa sürede ulaşım sağlayabilirsiniz. Küresel ölçekte birçok kişiye hitap eden ve ürün yelpazesini sürekli olarak geliştirerek insanlara ulaşan bir firmanın bu şekilde bir yapılanma içerisinde olması daha iyi hizmet vermek amacıyla yapılmıştır. 43 milyar ABD Doları cirosu ile küresel ölçekte ilerlemeye devam eden Lenovo, saniye başına 4 teknolojik cihaz satarak dünya genelindeki popülerliğini kanıtlamaktadır.

Lenovo’dan satın aldığınız tüm ürünler 2 yıl standart garanti kapsamında işlem görmektedir. Müşteri hizmetleri ile iletişim halinde bulunarak ülkemiz üzerinde bulunan servis hizmetlerini öğrenebilir ve size en yakın servis hizmetleri sağlayıcısına yönlendirilerek ürünlerinizin servis hizmetini alabilirsiniz. Ürünlerin orijinalliğini bozmadan yapılan çalışmalar ile Lenovo cihazlarınızın arızasını giderebilirsiniz.

LENOVO VİZYON

Lenovo, müşterin teknoloji ile olan deneyim ve paylaşımlarını, müşterilerin dünya ile nasıl bir etkileşim içinde olduklarını düşünerek ihtiyaçlar doğrultusunda şekillendirmeye devam etmektedir. Akıllı dönüşüm verdikleri sistem projesi sayesinde artırılmış zekâ ile şekillenen ve insan becerilerine anlayarak uyum sağlayacak teknolojik ürünler üretmeye çalışmaktadırlar.