League of Legends Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
 

League of Legends Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

League of Legends Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Türkiye’de oyun severlerin büyük ilgi gösterdikleri League of Legends, rekabete dayalı kullanıcıların stratejik hamleler ile birbirlerini yenmek için verdikleri mücadeleden oluşmaktadır. Çevrimiçi olarak oynanmaktadır ve mücadeleler takımlar halinde gerçekleşir. İçeriğinin düzenli olarak güncellenmesi, iyileştirmelerin yapılması ve sık sık şampiyonalara yer verilmesi oyun severleri mutlu etmektedir. League of Legends müşteri hizmetleri, milyonlarca kullanıcıya ulaşan oyunda yaşanabilecek problemleri çözüme kavuşturmak için uğraş vermektedir.

League of Legends Müşteri Temsilcisi

League of Legends müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmamaktadır. Oyunun yapımcısı olan Riot Games şirketi yazılı olarak destek hizmeti sunmaktadır. Kullanıcılar karşılaştıkları problemleri çözüme kavuşturmak için belirlenen yol haritasını izlemelidir.

League of Legends müşteri temsilcisi ile iletişim kurmak için;

  • League of Legends oyununun yapımcısı olan Riot Games şirketinin resmi internet sitesine (tr.leagueoflegends.com) giriş yapınız. 
  • Sitenin en alt kısmındaki seçeneklerden “Destek” bölümüne tıklayınız.
  • Karşınıza çıkan sayfada Riot Games şirketine ait oyunlar yer almaktadır. Bu sayfadan League of Legends oyununu bulduktan sonra simgeye tıklayınız. 
  • Karşınıza oyun hakkında yardım alabileceğiniz tüm kategoriler çıkacaktır. Faturalandırma sorunları, teknik destek, hesap kurtarma ve hileli kullanım kategorilerinden birini seçerek işlemlerinize başlayabilirsiniz.  

League of Legends Hesap Kurtarma

Oyundaki en büyük sorunların başında hesaba erişememe ve hesap çalınması durumları gelmektedir. Oyun teknik ekibi, bu tür sorunların önüne geçmek ve güvenliği sağlamak için yoğun çaba göstermektedir. Erişim ve çalınma durumlarına yönelik yapılan başvurular büyük bir titizlikle incelenerek çözüme kavuşturulmaktadır. League of Legends hesap kurtarma için;

  • tr.leagueoflegends.com sitesine giriş yapınız.
  • League of Legends oyunun seçtikten sonra “Hesap Kurtarma” butonuna tıklayınız.
  • Hesap bilgisi, sunucu, kaydolduğun e mail adresi kutucukları eksiksiz doldurularak başvuru yapılmalıdır.

Hesabınızı geri kurtarmak için sisteme kaydolduğunuz e mail adresinize veya değişiklik yaptığınız diğer e maillerinden birini hatırlamak işinizi kolaylaştıracaktır. Aksi takdirde süreç biraz daha uzayacaktır. Hesabınızın çalındığına eminseniz her duruma karşı hesap kurtarma talebinizi iletiniz. Oyunda karşılaşabileceğiniz tüm sorunlara karşı teknik destek almak için League of Legends müşteri hizmetleri ile iletişime geçiniz.

Cevapla