LC Waikiki markası 1985 yılında Fransız George Amoual tarafından çocuk elbiseleri satan bir firma olarak kurulmuştur.

Les Copains Waikiki açılımına sahip marka 1991 yılında ülkemizde satışlarına başladı. Tema Tekstil tarafından alınan lisans ile ülkemizde satışlarına başlayan marka ülkemizde en çok giyilen markalardan biri haline gelmişti. 1997 yılına gelindiğinde LC Waikiki ortakları firmayı satmaya karar verdi. Tema Tekstil tarafından satın alınan marka İstanbul merkezli bir Türk markası oldu.

Günümüzde birçok insanın uğrak noktası olan LC Waikiki’nin günümüzde 600’den fazla mağazası ve 21 binin üzerinde çalışanı ile Türkiye’nin en büyük giyim mağazalarından birisi haline geldi. Ayrıca marka 29 farklı ülkede satış gerçekleştiren bir dünya markası haline gelmiştir.

Firma kaliteli ürünleri ve ekonomik fiyatları ile milyonlarca müşteriye ulaşmıştır. Firma müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına müşteri hizmetlerini kurmuştur.

LC Waikiki Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
444 45 29

LC Waikiki Müşteri Hizmetleri İletişim Formu
İletişim Formu

LC Waikiki Müşteri Hizmetleri Mail Adresi
info@lcwaikiki.com

Bu adımın ardından sadece çocuklara yönelik değil her yaşa hitap ederek ürünler üretmeye ve satmaya başlayan marka kısa sürede başarıya ulaşarak ülkemizde en çok satan markalardan biri haline geldi.

LC Waikiki 444’lü müşteri hizmetleri numarasına sahiptir. Müşteri hizmetlerini arayarak satış öncesi ve sonrası ürünler hakkında bilgi alabilir yaşadığınız sorunları firmaya iletebilirsiniz. Ayrıca soru, istek ve önerilerinizi müşteri hizmetleri aracılığı ile firmaya iletebilirsiniz. Yazılı olarak iletişim kurmak isteyenler için firmanın mail adresi ve iletişim formu bulunmaktadır.