Yerli lastik üretici markalarından olan Lassa; kış lastiği, yaz lastiği ve dört mevsim lastiği olmak üzere 3 farklı sınıfta lastik üretimi yapmaktadır. Her sınıfta farklı model ve tasarımlarda, farklı ebatlarda birçok lastik üretimi yaparak araç sürücülerinin hizmetine sunmaktadır. Lassa marka lastik alan araç sahipleri / kullanıcıları lastik konusunda her türlü desteği 7/24 saat hizmet veren Lassa müşteri iletişim merkezi ya da 08.00-20.00 saatleri arasında aktif olan whatsapp destek hattını arayarak alabilirler.

Lassa müşteri iletişim merkezi numarası 0 850 210 13 00 ve whatsapp destek hattı numarası ise 0 553 017 90 00 arayarak lastik konusunda bilgi almak istedikleri konularda destek alabilirler. Ayrıca info@lassa.com.tr mail üzerinden iletişim sağlayabilirler.

Lassa Hakkında

Lastik sektörünün parlayan yıldız olan Lassa markasının temelleri 1974 yılı atılmış ve 1978 yılında lastik üretimine başlamıştır. Sabancı Holding ve ortakları tarafından kuruldu. Teknolojide gelişmelere bağlı olarak güncel teknolojiyi lastik üretiminde en iyi şekilde kullanılarak üretilen Lassa marka lastikler, günümüzde milyonlarca araçta kullanılmaktadır. Kaliteli, güvenilir ve garantili Lassa lastikler aynı zamanda yurtdışına da ihraç edilmektedir.

Brisa fabrikalarında üretilen lastikler 50’de fazla ülkeye ihraç edilerek ülke ekonomisine büyük katkı sağlamaktadır. Ülkemizde ve diğer yabancı ülkelerde olmak üzere yüzlerce noktadan satışı yapılmaktadır. Müşteri hizmetlerinin kalitesi, teknik servis olanaklarının her yerde olması ve lastiklerin kalitesi ile müşterilerin en çok tercih ettiği lastik markası olmayı başarmıştır.

Lassa Lastiklerinin Kalite Güvencesi

Lassa markası lastikler, her mevsim şartlarına ve koşullarına uygun olarak tasarlanmakta ve üretilmektedir. Aynı zamanda yol tutuşları, performans, yakıt tasarrufu, yola karşı mukavemeti ve kalitesi gibi faktörler esas alınarak hem yerel hem de uluslararası bağımsız kuruluşlarından tam onay almayı başarmıştır. 1993 yılında bağımsız test kuruluşlarınca Ulusal Kalite Ödülü ve 1996 yılında Avrupa Kalite Büyük Ödülü alarak, bir daha marka olarak lastiklerin kalitesi ve dayanıklılığı tescillenmiştir. TÜV-SÜD Kurumu (Alman Tescil Kurumu) tarafından tescillenen Lassa lastikler, kalite standartlarına uygun ve güvenilir testlerden geçildikten sonra piyasada satışa sunulmaktadır.