Kuveyt Türk, 1989 yılında ülkemizde kurulmuş olan özel bankadır. Ülkemizde ki katılım bankalarından bir tanesi olan Kuveyt Türk’ün sloganı ise; ‘Sağlam Bankacılık’tır. Kuveyt Türk, yıllardır süre gelen kalitesi, müşteri odaklı satış politikası ve güvenilirliği ile ülkemizde ki en kaliteli ve en çok müşterisi olan bankalar arasındadır. Günümüze bakacak olursak Kuveyt Türk’ün ülkemiz sınırları içerisinde toplamda 381 banka şubesi, 365’i aşkın da ATM’si bulunmaktadır.

Kuveyt Türk Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
444 0 123
0850 251 0 123

Kuveyt Türk Müşteri Hizmetleri İletişim Mail Adresi
musterimemnuniyeti@kuveytturk.com.tr

Kuveyt Türk’ün yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi 444’lü ve 0850’li birer Kuveyt Türk çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır.

Kuveyt Türk müşteri hizmetlerini arayarak bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilir, hesaplarınız hakkında bilgi alabilir, ödemeleriniz hakkında bilgi alabilir, güncel kredi kartı dönem borcunuzu öğrenebilir, kayıp – çalıntı kart bildiriminde bulunabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden Kuveyt Türk’e bildirebilirsiniz.

Ayrıca hiç beklemeden Kuveyt Türk müşteri hizmetlerine direk bağlanmak istiyorsanız belirtmiş olduğumuz numaralardan herhangi birini aradıktan sonra sırasıyla 2 ve 9 rakamlarını tuşlayınız.

Kuveyt Türk bankası vermiş olduğu kurumsal hizmeti dahada ileriye taşımak için müşteri hizmetlerinde durmadan yenilikler yaparak, modern teknolojiyi destek ve hizmet anlamında kullanmayı ilke edinmiş bir firmadır.