Porselen ürünleri ile 30 yılda yüksek kalite seviyesine ulaşan Kütahya Porselen’in temeli 1970’li yıllarda atılmış olup, 1990’lı yıllarda pazara katılmıştır. Kütahya Porselen 52 ülkede satılan ürünleri ile dev bir pazar payına sahiptir.

Yurt dışında Carrefour, Ikea, Hiper Core ve Auchan gibi ünlü mağaza zincirleri ile anlaşmalı olarak ürünlerini satışa sunan Kütahya Porselen’in Türkiye’de 35 mağazası bulunmaktadır. 6000’den fazla noktada satış yapan firma sadece porselen ürünleri ile değil sofra takımları ve aksesuarlarıyla da yoğun ilgi görmektedir.

Kütahya Porselen gerek ürün çeşitliliği, gerekse dekor zenginliği ile rakiplerinden farkını öne çıkarmaktadır. 1000’e yakın desen üreten marka her yıl yeni formlarda ürünler öne çıkarmaktadır.

Firma porselen üretiminde olduğu gibi porselen makineleri üretiminde de uzmanlık kazanarak portföyünü genişletmiştir. Avrupa Birliği üye ülkelerine, ABD, Kanada ve Japonya gibi dev pazarlara satış yapan markanın başarısını daimi kılan en önemli özelliklerinden birisi de müşteri ile kurduğu iletişimdir.

Kütahya Porselen müşteri hizmetleri iletişim numarası ile müşterilerinin her türlü soru, öneri, şikayet ya da isteklerini kısa sürede çözüme kavuşturmaktadır. Porselen ürünlerinde meydana gelebilecek hata, kırılma ya da farklı sorunlarda firmanın müşteri hizmetleri temsilcisi ile iletişime geçerek kısa sürede sorunu çözüme kavuşturmak mümkün. Müşteri desteği ile pazardaki farkını ortaya koyan Kütahya Poselen‘in bu tutumu dünya markaları arasındaki yerini korumasını sağlamaktadır.

Kütahya Porselen Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Pazarlama, İhracat ve Müşteri İlişkileri

0274 266 25 11

Muhasebe & Genel Müdürlük

0274 225 01 56

Kütahya Porselen hakkında görüş ve isteklerinizi yukarıda belirtilen Kütahya Porselen müşteri hizmetleri telefon numarası ile iletebilirsiniz. Know-how verme imkanına sahip olan firmanın 7/24 müşteri temsilcisi desteği sunması güvenilirliğini artırmaktadır.

Dinamik yapısı ve gelişime açık yönetim anlayışı ile müşterilerinin ihtiyaç, istek, öneri ve şikayetlerini her daim ön planda tutar. Kütahya Porselen’in daha iyi yerlere ulaşmasında sizlerden gelecek önerilerin önemi büyük. Bu nedenle müşteri temsilcileri ile bilgi alışverişinde bulunarak firma ve ürünlerine dair görüşlerinizi açıkça iletebilirsiniz.