Kumtel markası, 1972 yılında başladığı bu yolda günümüze kadar gelmiş elektronik cihaz üretimi yapan bir firmadır. Yerli üretim yapan marka, ilk olarak yerli telefon üretimi ile işe başlamıştır. Türkiye’nin ilk yerli telefon üretimini, Kumtel markası yapmıştır. Ardından da ısıtıcılar üretmeye başlamıştır. Mini fırın, ankastre üretiminde farklı tasarım ve özelliklerde birçok ürün piyasaya sunmuştur. Günümüzde kendini yenileyen ve gelişen teknolojiye ayak uyduran kaliteli ve dayanıklı birçok elektronik cihazın üretimini yapmaktadır.

Ayrıca Kumtel, birçok yabancı ülkeye ihracat yapmaktadır. Türkiye’nin birçok noktasında satış yapan mağazaları bulunmaktadır. Kumtel markası, “Pişirmek ve Isıtmak Bizim İşimiz” sloganıyla üretimde kalite standartlarına ulaşarak ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kullanım kolaylığı sağlayan kaliteli ve garantili birçok cihaz üretmeyi başarmıştır.  Kumtel markası ürünleri ile ilgili bilgi almak için 444 56 85 numaralı telefonu arayarak istediğiniz konularda bilgi alabilirsiniz.

Kumtel Cihazlar

Kumtel markası, birçok elektronik cihazın üretimini ve satışını yapmaktadır. Pek çok farklı kategoride elektrikli ev aletleri üreten bir markadır. Kurulduğu ilk dönemlerde yalnızca ısıtıcı üretimi yapmaktaydı. Ancak günümüzde Kumtel markasına ait ankastre, ızgara, su ısıtıcı, tost makinesi, fırın, elektrikli ısıtıcı, mini fırın gibi birçok ürünü bularak satın alabilirsiniz. Bu ürünlerinin farklı özelliklerde çeşit ve modelleri mevcuttur. İnternet üzerinden veya mağazalardan Kumtel marka ürünleri alabilirsiniz. Ayrıca Kumtel markasının evinize tasarımınıza uyum sağlayacak şık ve modern modelleri ile de göz zevkinize hitap etmektedir.

Kumtel Markasının Kalitesi ve Hizmetleri

Kumtel üretimini yaptığı ürünlerde, kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı başaran bir firmadır. Üretilen tüm cihazlar ISO 9001 kalite standartlarına uygun şekilde üretilmektedir. Tüm cihazlar, elektrik tasarrufu sağlamaktadır. Kumtel markası, ürünlerine uzun yıllar garanti süresi sunmaktadır. Müşterilerinin kolayca temsilcilere ulaşmasını sağlayarak müşterilerin isteklerine kısa süre içerisinde cevap vermektedir.

Evlerin vazgeçilmez parçası olan ısıtıcı ve fırınlar şık tasarımlara sahiptir. Bu çok noktada bulunan yetkili servisi sayesinde, cihazlarda kullanıma bağlı olarak ya da başka sebeplerden dolayı oluşan arızalara çözüm sunmaktadır. Ayrıca bu servisler bakım, onarım ve parça değişimini de yapmaktadır. Aldığınız Kumtel marka fırın ve ankastre cihazların kurulumu da ücretsiz olarak yapılmaktadır.