Koton firması 1990’lı yıllarda Yılmaz çifti tarafından giyim mağazası olarak sektöre ilk adımını attı. İlk yıllarda 2 mağaza ve bir imalathaneye sahip firma günümüzde 365’den fazla mağazası ile ülkemizin en değerli giyim mağazalarından bir tanesidir. Yurt dışında 107 adet mağaza ile oldukça geniş bir alana yayılmış olan firma günden güne büyüyen bir marka halini almıştır.

Ülkemizden sonra en çok Almanya’da mağazası olan giyim firması internet üzerinden satış yaparak ta müşterilerine hizmet vermektedir. Müşteri hizmetleri ile de müşterilerine daha iyi bir hizmet vermeyi amaçlayan firmanın günümüzde milyonlarca müşterisi bulunmaktadır.

Koton Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0 212 331 33 00

Koton Müşteri Hizmetleri İletişim Formu

Koton Müşteri Hizmetleri Mail Adresi
mim@koton.com

Koton müşteri hizmetleri bir adet sabit telefon numarasına sahiptir. Koton ürünleri hakkında detaylı bilgi alabilmek için müşteri hizmetlerini arayabilir veya ürünler hakkında yaşadığınız sorunları müşteri hizmetleri aracılığı ile firmaya iletebilirsiniz

. Firmaya ileteceğiniz soru, istek ve önerilerinizi yine aynı şekilde müşteri hizmetleri aracılığı ile iletebileceğiniz gibi mail adresi ve iletişim formu üzerinden yazılı olarak ta firmaya ulaşabilmeniz mümkündür.

Koton müşteri hizmetleri haftanın her günü 08:00 – 22:00 arasında müşterilerine hizmet vermektedir. Koton kurumsal kimliğini daha iyi hizmet vermek için yenilenen teknolojiyi takip ediyor ve kullanıcılarının hizmetine sunmayı ilke edinmiş nadir firmalardan biridir.