Geçmişi 1900’lü yıllara kadar dayanan Koska, ilk etapta Denizli’de faaliyet gösteren bir helva dükkanına sahipti. Halil İbrahim Dindar, baba mesleğini sürdürmek için 1931 yılında İstanbul’un Koska semti ile taşınarak burada bir dükkan açar. Zamanla ürünlerin kalitesi ve lezzeti ile ön plana çıkan Koska, bağlı bulundukları semtte helvacı olarak anılmalarını sağlar.

Koska Müşteri Hizmetleri

Kısa sürede büyük bir ilerleme kat eden Koska 1974 yılında büyük bir fabrika helva üretiminin yanı sıra koz helva, reçel ve lokum üretimlerine başlar. 1998 yılında yine bir tesis kuran Koska, 22,000 metrekarelik kapalı alanı ile sektörünün lideri olmaya devam ediyor.

Koska İletişim Bilgileri

Koska, her daim kalite ve lezzetiyle ön plana çıkan bir markadır. Ürünlerin içerisinde dinen herhangi bir yasak madde bulundurmadığını ifade eden Koska, helal ürün sertifikasına da sahiptir. Üretim sırasında tüm hijyen koşullarını sağlayan marka, tüm aşamalarda 1000’e yakın çalışanı ile işlemlerini tamamen profesyonel bir şekilde yürütmektedir.

Koska ürünlerini kullanan birçok kişi, satış sonrasında bazı konularda ufak da olsa sıkıntılar yaşamaktadır. Bu gibi durumlarda karşılarına firma yetkilisi bulmak ister. Koska çağrı merkezi iletişim numarası bu bağlamda birçok kişiye çare olacaktır.

 

Koska Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

444 86 68

0(212) 456 61 00

koska.tr@koska.com

 

Koska, satış sonrasında müşterilerine telefon kanalı üzerinden destek vermeye devam etmektedir. Satın alınan ürünler ile ilgili herhangi bir sorun yaşayan kişiler, bu numaralarla iletişim kurmaları sonucunda iade değişim gibi şartları öğrenebilir, edinilen bilgiler ile  gerekli desteği alabilirler.

Koska müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden aynı zamanda öneri, istek ve şikayetlerinizi de dile getirebilirsiniz. Bu konu ile ilgili ayrıntılara devam edecek olursak;

Kurumsal firmalar artık müşteri taleplerine daha fazla önem vermeye başlamıştır. Koska; Bu bağlamda müşteri geri dönüşlerine önem vererek ürün kalitesini arttırmaya ve geliştirmeye devam etmek istiyor.

Koska müşteri hizmetleri telefon iletişim numarası bu markanın gelişimi ve daha kaliteli ürünler sunabilmesi açısından oldukça önem teşkil etmektedir.