Spor mağazaları sektöründe 34 yılı aşkın tecrübesiyle hizmet veren Korayspor mağazaları, 1983 yılında Bursa ilimizde kurulmuştur. Kendini sürekli yenileyen, yeni koleksiyonlara ve yeni markala mağazasında yer veren Korayspor, bugün 28 şubesiyle ve 500’e yakın çalışanıyla sizlere hizmet sunmaya devam ediyor. 2017 yılında elde edilen verilere göre, yıl içerisinde Korayspor mağazaları 9,2 milyon tüketici tarafından ziyaret edilmiştir. 2005 yılından itibaren ise korayspor.com adresinden spor ürünleri online satışını yapmaktadır.

Korayspor Müşteri Temsilcisi

Yıllardır birçok insana spor malzemelerini sunan Korayspor’un müşteri hizmetler numarasını arayarak ürünler hakkında yaşadığınız sorun hakkında çözüm bulabilirsiniz. 444 28 41 numaralı müşteri hizmetleri size ürün iade ve değişimi hakkında gerekli yönlendirmeleri yaparak yardımcı olurken aklınızda yer alan tüm soruları da cevaplamaktadır.  Korayspor müşteri temsilcileri Pazar günü ve resmi tatiller hariç her gün 09: 30 – 20: 30 arasında hizmet vermektedir. Mağazalardan veya online e ticaret sitesi üzerinden satın aldığınız ürünlerde, üretimden kaynaklanan bir sorun, defa ya da bozulma durumlarına rastlanıldığında 30 iş günü içerisinde gerekli işlemleri başlatarak iade ve değişim işlemini yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz ürünler şirketin inceleme birimleri tarafından incelenmektedir. Sorun üretimden ve mağazadan kaynaklı ise iade & değişim işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bu inceleme işlemleri, Korayspor’un ifade ettiğine göre, tüm dünyada geçerli olan standartlara uygun olarak incelenmektedir.

Korayspor Vizyon

30 seneyi aşkın mağazacılık sektöründeki tecrübesiyle, en iyi markaların en iyi ürünlerini ve yeni koleksiyonlarına sizlere buluşturan Korayspor’da satılan tüm markalar ve markaların tüm ürünleri yüzde 100 orijinaldir. Korayspor bu markaların yetkili satıcıları arasındadır. Nike, Adidas, Reebok, Puma, Converse, Lacoste, Tiger, Timberland, Columbia, Hammer Jack, Jack Jones, Letoon, New Baance, Harley Davidson, Lumberjack ve dahası birçok markanın satış temsilciliğini yürütmektedir. Ayrıca Korayspor’un çocuklara özel olarak hazırladığı vipcocuk.com adlı 14 yaş altı ürün mağazası bulunmaktadır. Çocuk spor giyim, oyuncak, moda, kostüm gibi birçok farklı kategoride dünyaca kendini kanıtlamış 200’ü aşkın markanın binlerce ürün alternatifini sunmaktadır. İnternet sitesi üzerinden yapacağınız alışverişleri sizlere ulaştırarak hem zamandan tasarruf etmenizi hem de kaliteli 14 yaş altı ürünlere sahip olmanızı sağlıyor.