Koçtaş Ticaret A.Ş, perakende satışlarına ilk olarak 24 Mayıs 1996 yılında İzmir-Bornova da açtığı ilk mağazayla başlamıştır. 1998 Temmuz da Antalya Topçular ve Aralık 1998 de İzmir Balçova da açılan mağazalarla perakende sektöründe çalışmaya devam etmiştir.

Müşterilerinin düşüncelerine önem veren Koçtaş Grup, iletişim konusunda da müşterilerini zorlamamaktadır. Koçtaş Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası konusunda sizlere bilgi vereceğiz. Okumaya devam edin.

Koçtaş mağazaları, kendi sektöründe en ön planda olmak, dünyadaki yenilikleri takip ederek, know-how transferiyle elde etmek ve böylelikle uluslar arası bir satın alma gücü yaratarak, rakiplerine karşı üstünlük sağlamak için çaba sarf etmiştir.

2000 li yıllarda ev geliştirme sektörünün dünya çapındaki en büyük üç şirketi arasında yer alan Kingfisher şirketine bağlı olarak B&O firmasıyla ortaklık yapmıştırç 2000 yılının şubat ayında başlayan ortaklkla şirketin %50 hissesi Kingfisher grubuna verilirken, şirketin adı aynı kalmıştır.

Kingfisher grubu, Avrupa da ki 10 ülkede bini aşan mağaza ile dünya ev geliştirme sektöründe en güçlü topluluklar arasında yer alır. İngiltere, Polonya ve Türkiye de Pazar lideri olan Kingfisher, Fransa ve İspanya da ev geliştirme sektörünün ikinci lideridir. Grubun B&O dıındaki diğer markaları ise; Carstorama, Screwfix, Brico Depot ve Koçtaş olmaktadır.

2019 Yılına gelindiğinde Koçtaş, Diyarbakır dan İzmir e, Mersin den Trabzon a varıncaya kadar, Türkiye’nin 19 şehrinde, toplam 41 mağazasıyla, yerli ve ithal marka ürünlerini uygun fiyat avantajlarıyla sizlere sunmaktadır. Dekoratif ürünlerden, mobilyaya, mutfak ve banyo dan seramiğe kadar tüm ev eşyalarının satışı yapılmaktadır.

Koçtaş’ın asıl amacı, Türkiye ve çevresinde bulunan ülkelerde, dünya standartlarında ev geliştirme perakendeciliği yapan lider kuruluş olmaktır.

İnsanların evlerini geliştirmek ve güzelleştirmek tüm standartlarını yükseltmek için, müşterilerimizin bol çeşide ulaşmasını sağlıyor, fiyat avantajı ve uygun koşulları sayesinde sizlerin yaşam stillerini geliştirmelerine yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Temel Değerleri

Müşteri Odaklı Olmak

  • Müşterilerimiz için en iyi ve en doğru olana yönelik çalışmak
  • Eşyalarda Sadelik
  • Müşteri Samimiyeti
  • Fiyatta Tutarlılık

Koçtaş Grup’un Asıl Amacı

Çevreye duyarlı olarak üretilen yatırımları ve iş birlikleriyle, sürdürülebilirlik alanındaki örnek uygulamaları hayata geçiren Koçtaş Grup, çevresel sorumluluk ve sürdürülebilirlik çalışmalarına devam etmektedir.

Çevresel sürdürülebilirlik yaklaşımları, ISO 14001 Çevre Yönetim Sisteminin temel gereklilikleri konusunda, yönetmeyi hedefleyip, çevresel etkilerini azaltmak istiyorlardır. Bu nedenle yeni çevresel amaçlar ve hedefler belirleyerek, sürekli gelişim sağlamayı, çevreyi koruyarak kirliliği önlemeyi, son olarak da çevre ile ilgili konularda tüm yasal yükümlülüklere uymayı hedeflemişlerdir.

Koçtaş İletişim

Koçtaş Grup tan almış olduğunuz ürünlerde herhangi bir problemle karşı karşıya kaldığınız takdirde müşteri hizmetlerini arayabilir, şikayetinizi bildirebilirsiniz. Koçtaş Müşteri Hizmetlerini yalnızca şikayet için değil aynı zamanda da sipariş vermek için kullanabilirsiniz.

Koçtaş Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0850 209 50 50

Belirtmiş olduğumuz numarayı arayarak müşteri temsilcisiyle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcinizle yapacağınız görüşmeler esnasında talep ettiğiniz ürünler alışveriş sepetinize eklenecektir.

Müşteri hizmetleri temsilcisi size, alışveriş sepetinizin toplam tutarını, ödeyeceğiniz kargo ücretini ve yararlanacağınız kampanyaları bildirecektir.

Ürünleri satın almaya karar verdiğiniz takdirde, teslimat yapılmasını istediğiniz adresi ve fatura adresini belirtmeniz gerekir.

Siparişinizi kredi kartı, EFT ya da havale ödeme yöntemiyle güvenilir olarak yapabileceksiniz.

Sitede yer alan tüm taksit kampanyaları, telefonla yaptığınız alışverişlerde de geçerlidir.

Siparişinizi tamamlayıp karar verdiğinizde, müşteri hizmetleri temsilcisinin, size bildireceği sipariş numarasını mutlaka not edin.

Telefon ile ürün siparişi hizmetinden yalnızca hafta içi 09.00 ile 20.00 saatleri arasında arayarak yararlanabilirsiniz.