Kurulduğu 1989 yılından bu yana ürettiği birçok ayakkabı ile ülkemizde tanınan markalardan birisi haline gelen Kinetix, FLO mağazacılık A.Ş. tarafından kurulmuştur. Türkiye genelinde yaklaşık 1500 noktada müşterilerine hizmet veren firma kadın, erkek ve çocuklara hitap eden ürünler üretmektedir. Çizme, spor ayakkabı, bot, spor ve gündelik giyim alanında birçok ürünü bulunan marka oldukça geniş bir müşteri kitlesine hitap etmektedir. Sahip olduğu kalite ve uygun fiyatlarla birçok müşterinin beğenisini toplamıştır.

Günümüzde Türkiye’nin en çok tercih edilen 5 spor ayakkabı markasından bir tanesi haline gelen Kinetix yerli ürün olmasının yanı sıra kalitesiyle göz dolduruyor. Ülkemizin önde gelen spor kulüpleri Galatasaray ve Fenerbahçe gibi markaların lisanslı ürünlerini üreten firma bu alanda oldukça iddialı. Türkiye’nin en çok satan spor ayakkabısı olma yolunda emin adımlarla yol alan marka yılda yaklaşık 12 milyon spor ayakkabı satarak oldukça yüksek bir rakama ulaşmıştır.

Kinetix Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Bulunmamaktadır.

Kinetix İletişim Formu

Kinetix markasının bir müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmamaktadır. Ancak iletişim kurabilmeniz için internet adresinde iletişim formu yer almaktadır. Yukarıdaki iletişim formu linkine tıklayarak internet üzerinden firma ile iletişim kurabilir ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Ürünler hakkında yaşadığınız sorunları iletebilir, soru, istek ve önerilerinizi yine aynı yolla firmaya ulaştırabilirsiniz.