Kim Milyoner Olmak İster yarışması ülkemizde 2011 yılından itibaren yayınlanmaya başlamış olan dünyaca ünlü bir genel kültür ve bilgi yarışması programıdır. Dünyada birçok ülkede yayınlanarak popülerliğini sağlayan ve beğeni kazanan bu yarışma 12 sorudan oluşmakta ve başlangıçtan itibaren soruları bilerek ilerleme kaydetmektesiniz. Sorular ilerledikçe sorunların zorluğu ve ödül miktarı artış göstermektedir. 12 soru içerisinde yer alan 2. soruda 1.000 TL, 7. soruda ise 15.000 TL’lik baraj soruları yer almakta ve eğer yarışmayı kaybettiğiniz takdirde en son hangi baraj sorusunu geçtiyseniz o ödülün sahibi olursunuz. Zorlandığınız sorularda cevap vermeden çekildiğiniz takdirde en son yanıtladığınız sorunun ödülü almış olursunuz.

KİM MİLYONER OLMAK İSTER ÇAĞRI MERKEZİ

Binlerce seyirciye ulaşan Kim Milyoner Olmak İster genel kültür ve bilgi yarışmasının çağrı merkezlerine ulaşmak ve iletişime geçmek sanıldığından daha zor hale gelmektedir. Yarışmalara katılım için binlerce başvuru alan izleyiciler bazen uzun süre beklemek zorunda kalabiliyor. Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının çağrı merkezine ulaşarak program hakkında görüş ve önerilerinizi bildirebilir, sorular hakkında düşüncenizi bildirebilir ve en önemlisi programa yarışmacı olarak katılmak için başvuru yapabilirsiniz. Kim Milyoner Olmak İster programı ile Whatsapp üzerinden 0553 043 43 43 numarasını kullanarak iletişim sağlayabilirsiniz.

KİM MİLYONER OLMAK İSTER BAŞVURU

Yarışmacı olarak katılmak için internet sitesi üzerinden belirtilen yarışmacı katılım formunu eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Binlerce başvuru alan program sayesinde yarışmacılar bilgileri ile para kazanma imkânı bularak ekran karşısında kısa sürede olsa yer alma fırsatını yakalıyorlar. Yarışmacı olarak başvuru yaptıktan sonra kabul almanız halinde medya ekibi sizlerle iletişime geçerek mülakat yeriniz ve tarihi ile ilgili gerekli bilgilendirmeleri sizlere yapmaktadır. Binlerce başvurunun olduğunu düşünerek hareket etmeniz gerekmektedir. Mülakat sonuçlandıktan sonra yarışmayı katılım için sizleri belki çok kısa sürede belki de bir müddet sonra çağırabilirler. Bu konuda herhangi bir sıralama veya bilgi yoktur. Uygun görülmeniz halinde yarışmaya katılabilir, bilginiz ile para kazanabilir, ekran karşısında hatıra olarak saklayabileceğiniz anılar yaratabilirsiniz.