Kığılı Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
 

Kığılı Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Kığılı Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Kiğılı, çağdaş, rasyonel ve başarılı erkeklerin tercih ettiği Türkiye’nin erkek giyim markasıdır. Yıllar geçtikçe kendini yenileyen,  vizyonları ve dünya standartlarındaki koleksiyonlarıyla kentin profesyonelleri için vazgeçilmez olmaya devam etmektedirler.

Moda sektörüne getirdikleri yeniliklerle öncü bir rol alıyor ve erkeklerin beğenisine yönelik trendleri kendi çizgilerinde yorumlayarak sunuyorlardır. İnternet üzerinden sipariş verdiğiniz takdirde, ürünlerinizin güven içerisinde size ulaşmasını sağlamaktadırlar.

Yaptığınız alışverişlerde Kığılı Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarasını arayabilir, şikayetinizi bildirebilirsiniz.

Farklı yaş grupları için seçenekler sunan koleksiyonları, haftanın her günü erkeklere en konforlu kullanım deneyimini sunuyor. Sıkıntılı bir günde bile sizlerin rahatça hareket etmesini sağlayan takımlar, pazar günleri kahvaltısında rahatlık sunan günlük tasarımlar, özel günlerde en şık smokinler veya kayak tatili sırasında sizi ısıtan trikolar Kiğılı deneyimini zenginleştiren öğelerden bazılarıdır.

Kığılı;

  • Türkiye’de 62 ilde 207 mağaza
  • Dünya çapında 24 mağaza
  • Yıllık 6.500.000 adet üretim
  • Haftada 150.000 adet gönderi
  • 50.000 m2 depolama alanı
  • 1.800 çalışan

İle kendini yenilemeye ve gelişime devam etmektedir.

Beyoğlu’ndan Dünya Markasına

1938 yılında erkekler için kumaş satışı için kurulan marka 1965 yılında üretime başladı. İlk mağazaları 1969’da Beyoğlu’nda açıldı. Kuruldukları günden itibaren koşulsuz müşteri memnuniyeti için çalışmaktadırlar. Bugün başarılarını Türkiye’nin sınırlarının ötesine taşımanın haklı gururunu yaşıyorlar

Türkiye’nin 62 ilinde 207 mağazayla, bugün Avusturya, Fransa, İran, Irak, Azerbaycan, Gürcistan, Türkmenistan, Makedonya, Viyana ve 7 köşe mağazasında 17 mağazanın olduğu toplam 24 yabancı mağazayla hizmet veriyorlar.

Tüm dünyaya yayılmış yaklaşık 300 satış noktasına haftada 150.000’den fazla ürün göndermektedirler. Kiğılı olarak dünya moda devlerinden biri olma vizyonuyla çalışırken; Erkek giyiminde ilk akla gelen 10 markadan biri olmak hedefleri arasındadır.

Görevleri

“Erkek moda perakendeciliğinde uluslararası pazarlarda dünya pazarlarında tercih edilen lider marka olmak”

Vizyonları

“Nitelikli insan kaynağımızla hizmetiyle uygun fiyatla kaliteli ürün çeşitliliği sağlamak, iç pazar payını artırmak ve uluslararası pazarda tanınmış 10 markadan biri olmak”                  

Kalite politikası

KİĞILI’nin vizyonu doğrultusunda hedefleri; dünya standartlarında kaliteli ürün ve hizmetlerimizle yeni müşteriler kazanırken, mevcut müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını “Her Zaman Doğru Ürün-Doğru Fiyat-Doğru Fiyat” ilkesiyle yerine getirmektir. Kanun ve Standartların şartlarını göz önünde bulundurarak, şirket ile ilgili iç-dış sorunları, paydaşların ve müşterilerin beklentilerini göz önünde bulundurarak ve şirketimizi sürekli geliştirmek.

İnovasyon, dinamik, değişime açık, sürekli büyüme ve gelişme ile uluslararası pazarda rekabet etmek ana hedefleridir. Bu amaca ulaşmak için en önemli kaynak şüphesiz çalışanları olmuştur.

Çalışanlarının motivasyonu yüksek, ekip çalışması uyumu, yaratıcılık, müşteri odaklı olmak ve verimlilik kalite ve başarıları şirketin başarısının temelidir. Çalışanlarına bu konuda eğitim vermek ve gelişimine katılmak ayrıcalıklarından biridir.

Tedarikçileriyle “Karşılıklı Güvene Dayalı İşbirliği” çerçevesinde iş yapmakta ve aynı kalite anlayışını paylaşmaktadırlar. Tedarikçilerini sistemlerinin bir parçası olarak kabul ederler..

Teknolojinin avantajlarından yararlanarak, varlıklarının kalitesini koruyarak, verimli kullanmaya ve sektörün en iyisi olmak için yenilikleri takip etmektedirler.

Satın almış olduğunuz üründe herhangi bir sorun olduğu takdirde, aşağıda yer alan adresten ulaşabilir, belirtilen numarayı arayarak müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Kığılı Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Merkez Adres

Şekerpınar Mahallesi Otomotiv Caddesi

No:3 Çayırova – Gebze/Kocaeli

0262 658 13 01

0262 658 90 89

Müşteri İlişkileri

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:00 – 19:00

Cumartesi 09:00 – 19:00

Pazar 10:00 – 19:00

Markamız hakkındaki her türlü görüş, öneri ve sorularınız bizim için çok önemli!

info@kigili.com.tr

0 850 250 1938

İnsan Kaynakları

Tel: 0(262) 658 13 01

Cevapla