Kelime Oyunu, televizyon ekranlarında yayınlanan bilgi yarışmasıdır. Yarışmacılara kelimelerin açıklamaları belirtilmekte ve kelimeyi tahmin etmeleri istenmektedir. Yarışmacılar kelimeleri tek seferde söyleyebildikleri gibi ipucu edinmek için harf satın alabilmektedir. Yarışmanın kuralları gereği her yarışmacı zamanla yarışmaktadır ve en yüksek puanı toplayan kişi ödülün sahibi olacaktır. Puanların eşit olması halinde kişilerin soruları kaç saniyede tamamladıkları göz önüne alınmaktadır. Kelime Oyunu müşteri hizmetleri, yayın öncesinde başvurular ve yarışma hakkında bilgilendirme hizmeti yaparken yayın sonrasında da izleyicilerin görüşlerini kayıt altına almaktadır.

Kelime Oyunu Müşteri Temsilcisi

Kelime Oyunu müşteri hizmetleri numarası bulunmamaktadır. Kelime Oyunu müşteri temsilcisi ile iletişime geçmek için internet sitesi üzerinde belirtilen formu doldurmanız gerekmektedir. Formu eksiksiz dolduran izleyicilere geri dönüş yapılmaktadır. Kelime Oyunu yarışması, günümüzde Teve2 ekranlarında yer aldığı için soru, öneri ve şikayetler kanal yönetimi tarafından alınmaktadır.

Kelime Oyunu izleyici temsilcisi formunda adınız, soyadınız, e posta, doğum tarihiniz, il, ilçe, cinsiyet, yazma nedeniniz, programın adı, yayın tarihi, yayın saati ve mesajınız alanları bulunmaktadır. Buradaki bilgileri eksiksiz doldurarak Kelime Oyunu hakkındaki soru, öneri ve şikayetlerinizi kanal yönetimine bildirebilirsiniz. Kanal yönetimi sizlerin düşünce ve taleplerini dikkate alarak yayın politikasını şekillendirmektedir. Şikayet başvurularınızı RTÜK’e de bildirebilirsiniz.

Kelime Oyunu Başvuru

Kelime Oyunu yarışmasına yarışmacı olarak katılmak için başvuru yapmanız gerekmektedir. Başvurular Teve2 kanalı tarafından alınmaktadır. Kelime Oyunu başvurusu yapmak için;

  • Teve2 internet sitesine giriş yapınız.
  • Yukarıda sıralanmış olan seçenekler arasından “Başvuru” seçeneğine tıklayınız.
  • Başvuru formunu eksiksiz doldurmanız istenmektedir. Formda istenen bilgiler adı soyadı, doğum tarihiniz, telefon numarası, e posta adresi, cinsiyeti, yaşadığı şehir, eğitim durumu ve ailenizden bahsedin bölümü, programa katılma nedeniniz, kelimelerle aranız nasıl, arkadaşlarınızla bir araya geldiğinizde neler yaparsınız gibi sorulara ek olarak sizleri ve hayatınızı tanımak için bölümler yer almaktadır.
  • Başvuru formunuza ek olarak fotoğrafınızı yüklemeniz gerekmektedir.
  • Başvuru formunu ve kullanıcı sözleşmesini imzalayarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
  • Başvuru sırasında karşılaşabileceğiniz olası problemlerin çözümü için Kelime Oyunu izleyici temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz.