1972 yılında üretim çalışmalarına başlayan ve günümüzde Doğtaş grubuna ait olan Kelebek Mobilya, sektör içerisinde önemli konuma sahip tecrübeli bir mobilya üreticisidir. Kelebek Mobilya üretim çalışmaları içerisinde oturma grupları, yemek odaları, yatak odaları, çocuk ve genç mobilyaları gibi birçok kategori bulunmaktadır. Ürün yelpazesini insan ihtiyaçlarına ve sektörün gelişimine göre yenileyerek genişletmiş ve binlerce evlere ulaşmıştır. Üretim ve tasarım konusunda yapılan uzman çalışmalar Kelebek Mobilya’nın günümüze kadar büyüyerek gelmesini sağlamıştır. Kelebek Mobilya müşteri hizmetleri tüm kullanıcıların satış öncesi ve satış sonrasında yanında olarak memnuniyetlerini korumaktadır.

Kelebek Mobilya Müşteri Temsilcisi

Kelebek Mobilya müşteri hizmetleri 444 18 05 iletişim numarasından hizmet vermektedir. Kelebek Mobilya müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek oturma odaları, yemek odaları, yatak odaları, genç odaları, aksesuarlar, mutfak banyo ve yatak ürünleri hakkında bilgiler alabilir, satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Sürekli olarak güncellenen ürün kataloğuna ulaşmanız mümkündür. Satış öncesinde yardım alabileceğiniz gibi satın aldığınız ürünlerin satış sonrasında da desteğine ulaşabilirsiniz. Ürün garanti işlemleri, iade işlemleri, hasarlı ürün, teknik destek gibi birçok alanda Kelebek Mobilya müşteri hizmetleri tarafından yönlendirme ve işlem başvurusu alınmaktadır. Ayrıca info@kelebek.com mail adresinden müşteri hizmetlerine yazılı ve görsel biçimde başvuru yapabilirsiniz.

Kelebek Mobilya Hakkında

Kelebek Mobilya, ülke ekonomimiz için önem taşıyan kuruluşlardan bir tanesidir. Cumhuriyet döneminden itibaren üretim çalışmaları içerisinde yer almış ve üretimlerine 1935 yılında başlamıştır. Birçok farklı kategoride üretim yapıldıktan sonra 1978 yılında projelendirme ve tasarım işlemleri başlatılarak Kelebek Mobilya üretim fabrikası kurulmuştur. Şuan ki üretim tesisi ve yapısıyla Avrupa’nın en büyük ve modern tesislerinden biri olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Tasarım çalışmaları insan ihtiyaçları ve modernliği düşünülerek yapılmakta iken mutfak, banyo, mobilya, oturma grupları ve özel ahşap donanımları üretilerek evlerinizin tasarımını güzelleştirmeye devam etmiştir. Kelebek Mobilya’nın Doğtaş bünyesine katılması ise 2012 yılında gerçekleştirilmiştir. Bu iki firmanın birleşmesi daha da güçlenmelerine olanak sağlamıştır. Kelebek Mobilya müşteri hizmetleri satış öncesi ve satış sonrası yapılan çalışmalarla memnuniyetinizi üst seviyelerde tutmayı hedeflemektedir.