Kartal Yuvası, Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün orijinal lisanslı ürünlerini taraftarları ile buluşturarak kazanç sağladığı mağazalardır. Bu mağazada satılan lisanslı ürünler Beşiktaş’a katma değer olarak geri dönmektedir. Lisanslı ürünleri satmak amacıyla ilk olarak 2001 yılında kurulmuş ve BJKSTORE ismini almıştır ancak ilerleyen süreçte yönetim kurulu tarafından alınan kararla Kartal Yuvası olarak değiştirilmiştir. Türkiye’nin birçok şehrinde mağazaları bulunan Kartal Yuvası sayesinde taraftarlar kulüp ürün ve aksesuarlarına ulaşabilmektedir. Kartal Yuvası müşteri hizmetleri ise ürün satışı, ürün siparişi ve ürün satış sonrasında gerekli desteği vermek amacıyla hizmetini sürdürmektedir.

Kartal Yuvası Müşteri Temsilcisi

Kartal Yuvası müşteri hizmetleri 0850 399 1903 iletişim numarasından hizmet vermektedir. Hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri arasında müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Kartal Yuvası müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek sipariş işlemleri, iade işlemleri, iptal işlemleri gibi ürün tedariki konusunda bilgi edinebilirsiniz. Mağazalardan satın aldığınız ürünler veya hizmet sonucunda karşılaştığınız olumsuz sonuçları da bu kanal aracılığıyla bildirebilirsiniz. Ayrıca Kartal Yuvası müşteri hizmetlerine yazılı ve görsel biçimde ulaşmak için info@kartalyuvasi.com.tr mail adresini kullanabilirsiniz.

Kartal Yuvası ürünlerine sadece mağazalar aracılığıyla değil internet sitesi üzerinden de ulaşabilirsiniz. Kartalyuvasi.com.tr adresinde hizmet veren online satış platformu sayesinde mağazaya gitmeden tüm ürünlere ulaşmanız mümkün. Bu site aracılığıyla size en yakın mağazayı sorgulayabilir ve istediğiniz ürünlerin stok durumunu da öğrenebilirsiniz. 2011 yılında hizmete giren bu internet sitesi sayesinde, Beşiktaş taraftarlarının 7 gün 24 saat ürünlere ulaşabilmesinin önü açılmıştır. Kartalyuvasi.eu sitesi ise Avrupa’da yaşayan taraftarlar için hizmet vermektedir. Size yakın mağazalarda ürün sorgulama yapmak için şube numaralarını arayabilir ve mağazalarla iletişime geçebilirsiniz.

Kartal Yuvası Hakkında

Kartal Yuvası, BJKSTORE isminden sonra kullanılmaya başlandığı dönemde Türk Dil Kurumu tarafından TDK Onur ödülüne layık görülmüştür. Kulübün yaptığı bu hamle Türk diline destek olarak algılanmış ve övgü toplamıştır. Günümüzde kulübün lisanslı ve orijinal ürünlerinin satışını yapan mağazalarda, maç ürünleri, kamp ve antrenman ürünleri, giyim ürünleri, aksesuarlar, kırtasiye, ev tekstili ve hobi ürünleri satılmaktadır. Giyim ürünlerinde kadın, erkek ve çocuk kategorileri olmak üzere ayrı bölüm bulunmaktadır. Bu sayede Beşiktaş taraftarı olan her kişiye uygun ürünlerin satışı yapılabilmektedir. Kartal Yuvası müşteri hizmetleri ürünlerin satış öncesinde ve satış sonrasında memnuniyet yaratmak ve mağduriyeti engellemek amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir.