Kariyer.net, 1999’da kurularak internet sitesi aracılığıyla kişilerin iş aramasını ve işverenlerin aradıkları nitelikte çalışan bulmasını sağlamaktadır. İş arayan ve işveren arasında bir köprü konumunda yer alan Kariyer.net üzerinde 25 milyonu aşkın özgeçmiş yayınlanmıştır. Site platformu sadece internet üzerinde değil ofislerle de çalışmalarını sürdürüyor. Kariyer.net müşteri hizmetleri aracılığıyla, site üzerinde yaşadığınız durumları soru, öneri ve şikayet olarak iletebilirsiniz.

Kariyer.net Müşteri Temsilcisi

Kariyer.net müşteri hizmetleri 0216 468 76 00 numaralı iletişim kanalından hafta içi 08:45 – 19:00 ve cumartesi günleri 09:00 – 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Kariyer.net müşteri hizmetleri aracılığı ile yaşadığınız problemlere çözüm bulabilirsiniz. Çalışmaların memnuniyeti sağlaması amacıyla sizlerin bildirimleri büyük önem kazanmaktadır.

Kurallara uymayan, gerçeği yansıtmayan veya dolandırmaya yönelik ilanları tespit ederek gerekli yaptırımlar uygulanmaktadır. Bu tür durumlarla karşılaştığınız takdirde kariyer.net müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek gerekli işlemleri başlatabilirsiniz.

Kariyer.net Ofisleri

Kariyer.net faaliyetlerine internet sitesi aracılığıyla başladıktan sonra Türkiye geneli birçok ofis oluşturarak kişilerin daha rahat ulaşabilmelerine imkan sağlamıştır. Türkiye genelinde Samsun, Sakarya, Mersin, Konya, Kocaeli, Kayseri, İzmir, Gaziantep, Eskişehir, Elazığ, Denizli, Bursa, Antalya, Ankara, Adana ve İstanbul’da ofisleri bulunmaktadır. Türkiye genelinde istihdama aracılık eden kariyer.net bünyesinde 25 milyonu aşkın özgeçmiş bulunurken 94 bin üye şirket kendi istek ve taleplerine uygun olarak çalışan aramaktadır. Ayrıca üniversiteli öğrencilerin iş bulması amacıyla oluşturulan farklı bir alt site de bulunmaktadır. Unisbul.com adlı site ile yarı zamanlı iş arayan üniversite öğrencilere gelir sağlama aracılığı yapılmaktadır.

Kariyer.net’e üye olan her kişinin kendini geliştirmesi ve iş bulma sürecini daha kısa sürede tamamlayabilmesi için blog hizmetleri de sunulmaktadır. Burada paylaşılan yazılar ve tecrübeler sayesinde, iş arayan bireyler kendilerini geliştirmek ve daha iyi tanıtmak için bilgi sahibi olabilmektedir. İş başvuru süreci, cv hazırlama, doğru iş bulma, iş görüşmesine hazırlık, işsizlik sürecini doğru yönetme, mülakat hazırlığı, iş hayatında başarı, başarı hikayeleri gibi ilgi çekici ve eğitici bölümlerden yararlanabilirsiniz. Soru, öneri ve şikayetlerinizi kariyer.net müşteri hizmetleri ile paylaşarak bu sitedeki memnuniyet oranının üst seviyelerde devam etmesini sağlayabilirsiniz. Sizlerin bildirimleri ve paylaşımları önem kazanmaktadır.