Kanal D Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası | Müşteri Temsilcisi
 

Kanal D Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Kanal D Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Kanal D Doğan yayın grubu tarafından 16 Eylül 1993 yılında test yayınları ile birlikte yayın hayatına başlamıştır. Kurulduğu günden bugüne dek yayınladığı birçok program, dizi ve haber bültenleri ile izleyicilerin beğenisini toplayan kanal 2009 yılında Türkiye’nin en çok izlenen kanalı unvanına sahip olmuştur. Kanal D günümüzde ülkemizde, Azerbaycan’da ve Avrupa’da yayın yapmaktadır.

Kanal her ne kadar bugüne kadar yayınladığı diziler ve programlarla beğeni toplasa da zaman zaman yayınladığı dizi ve programlar sebebi ile RTÜK kurumundan çeşitli cezalar almıştır. Günümüzde milyonlarca izleyiciye hitap eden kanal izleyicilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla izleyici temsilcisi numarasına sahiptir.

Kanal D İzleyici Hizmetleri İletişim Numarası
0 212 478 00 88

Kanal D İzleyici Hizmetleri Mail Adresi
izleyicitemsilcisi@kanald.com.tr

Kanal D İzleyici Temsilcisi Fax Numarası
0 212 413 53 77

Kanal D izleyici temsilcisi bir adet sabit numaraya sahiptir. Bu numarayı arayarak yayınlar ve programlar hakkında bilgi alabilir çeşitli şikayetlerde bulunabilirsiniz. Ayrıca soru istek ve önerilerinizi izleyici hizmetleri üzerinden kanala iletebilirsiniz. Yazılı olarak ulaşmak isteyenler için ise mail adresi ve fax numarası bulunmaktadır.

Kanal D izleyici hizmetleri haftanın her günü 24 saat boyunca hizmet vermektedir. Günü her saati arayarak hizmet alabilmeniz mümkündür.

Arama Terimleri: kanal d iletişim bilgileri, kanal d telefon no, kanal d irtibat tel, kanal d canlı destek, kanal d çağrı merkezi, kanal d şikayet hattı

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Kanal D çağrı merkezi telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin iletişim bilgilerine, verdiğimiz Kanal D irtibat no ile ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star
İlginizi çekebilir :  Star TV Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

2 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla