Kamil Koç Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
 

Kamil Koç Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Kamil Koç Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

1926 yılında kurulmuş olan şirket Türkiye’nin ilk karayolu yolcu taşıma şirketi olma unvanına sahiptir. 93 yıldır faaliyetlerine bir fiil devam eden şirket gün geçtikçe büyümesi ile tercih sebebi olmaya devam etmektedir. 1923 yıllarında ilk olarak Kamil Koç o dönemin manda arabaları ile yük taşıyarak karayolu taşımacılığına adım atmıştır.

1926 yılında Bursa da ikamet eden Kamil Koç ehliyet alır ve fiat arabası ile Bursa Bilecik arası yolcu taşıma işi yapmıştır.1927 yılında işleri biraz daha geliştirerek 7 araba ile bağımsız bir işletme kurmuştur. Şirketi büyüterek 5 araba daha katılımı ile 1933 yılında Bursa Ankara arası kara yolcu taşıma hizmeti vermeye başlar. 4 yıl içinde şirketi yapılandırıp büyüterek mal taşıma işlerine de adım atar ve %42 lik bir büyüme sağlar. 1949 yılında ilk kez bir otobüs ile Ankara İstanbul arası yolcu taşımacılığına başlamıştır.

1970 yılına kadar genişleyen karayolu ağı hızlı bir şekilde büyümesine olanak tanıyarak firmayı doğu ve güney hattına ege hattına doğru yolculuklar başlatarak yolcu taşımacılığında birinci sıraya koymayı başarmıştır. 1969 yılında firma Kamil Koç A.Ş unvanını almış ve kurucu başkanı olarak Kamil Koç yer almıştır. Bu sırada 115 adet otobüs ile kendi içlerinde özelleştirmeye gitmiş ve kaliteli yolculuklarına devam etmiştir. 1975 yılında Kamil Koç vefat etmiş ve tüm görevi ailesi üstlenmiştir. Zaman içinde kargo taşımacılığı turizm sektörüne hizmet ve personel taşımacılığı gibi hizmetler vererek bünyesine birçok yeni araç katarak büyümesine devam etmektedir.

Kamil Koç Çağrı Merkezi

Kamil Koç firması çağrı merkezi müşterileri için 7/24 hizmet vermekte ve kesintisiz ulaşım sağlamaktadır. Uzman kadrodan oluşan müşteri hizmetleri ile rezervasyon, bilet satın alma ve sorgulama, sefer bilgileri gibi soru ve cevaplarınıza yönelik hizmet vermektedir. 7/24 her türlü bilgi ve talepleriniz için 444 0 562 numaralı telefondan çağrı merkezimizdeki müşteri temsilcileri ile görüşebilir ve tüm sorularınıza cevap alabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti ilk planda olan hizmetler için günün her saati ulaşım sağlayabilirsiniz.

Cevapla