Kadınlara özel moda, sağlık, cilt bakımı, saç bakımı, trend olmuş kadın aksesuarları ve kombin önerileri sunan kadingibi.com en popüler kadın sitesi olarak okuyucularına özel içerikler üretmeye devam ediyor.

İçerik paylaşım konusunda alanında uzman yazarlar tarafından, deneyimli editörler tarafından incelenen zengin içerik yelpazesi ile her gün yenileniyor. Kadınlar tarafından ilgi çeken konuları ele alan kadın moda sitesi kadingibi.com her gün güncellenen içerikleri ile okurlarının beğenisi kazanmış alanında markalaşmış olan sitenin en popüler kategorileri Kadın, Moda, Sağlık, Güzellik alanında en çok ziyaret edilen kadın sitesi olmaktadır.

Günlük ortalama 10.000+ tekil ziyaretçiyi misafir ediyor, ayda yaklaşık 1.000.000+ sayfa gösterimi ile pazardaki payını korumaya ve büyümeye devam ediyor.

Günümüzde internet mecrasında en çok tercih edilen ve sosyal medya takip programlarında yer alan kadın yaşamına dair ne varsa kadingibi.com içeriğinde toplanarak bir bütün haline getirilmiştir.

Kadingibi.com ile ilgili her türlü öneri, istek ve düşüncenizi müşteri hizmetleri veya iletişim formu sayesinde 7 gün 24 saat iletişim kurabilirsiniz.

Kadingibi.com Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim Bilgileri

bilgi@kadingibi.com

Kadingibi.com kadın web sitesi yöneticilerine yukarıdaki e-mail adresi ile rahatlıkla ulaşabilir, görüş ve isteklerinizi iletebilirsiniz. 

24 saat içerisinde mail adresleri üzerinden kullanıcılarına geri dönüş yapmayı garanti ve ilke edinen kadın web sitesi, gelecek vizyonunun kadınlara özel giyim ve aksesuar konusunda özel ürünler üretmeyi ve pazarlamasını yapmak konusunda yatırımlarına devam etmekte olup, alanında Türkiye’nin hem içerik yayıncılığı hem kadınlara özel ürün pazarlaması yapmayı başarmış nadir oluşumlardan biridir.